Cykoria
21
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

48,30 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288320751

5900288320751

prix: 4,83 zł

4.83 PLN 2027-12-30 NewCondition
Cykoria Cykoria Rosół drobiowy Cykoria Cykoria Rosół drobiowy
instant 100 g
46,00zł/kg

prix: 4,60 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
sól, maltodekstryna, cukier, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, skrobia ziemniaczana modyfikowana, warzywa suszone 3,5 % (marchew, cebula, pasternak, pietruszka liść, seler korzeń), aromaty (zawierają jaja, soję oraz seler), hydrolizat białka sojowego o smaku kurczaka 1,3 %, tłuszcz z kurczaka 1,3 %, ekstrakt mięsa z kurczaka 1,2 %, kurkuma
Wartości odżywcze (%)na 100 ml
Wartość energetyczna24 kJ / 6 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany1,2 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,99 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie wystarcza do przygotowania 20 sugerowanych porcji produktu

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Cykoria
Nom du produit réglementé par la loi:Rosół drobiowy instant w proszku.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzania: do 200 ml gorącej wody wsypać 1 łyżeczkę (5 g) zupy w proszku, dokładnie wymieszać. Można podawać czysty, z makaronem lub ryżem.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cykoria Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Cykoria Barszcz czerwony
    date d'expiration 2027-10-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Bulion Bouillon végétarien 120g Bulion Bouillon végétarien 120g
    120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-03-18
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de boeuf 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary bouillon cubes de bouillon Winiary bouillon cubes de bouillon
    de bœuf 12 cubes 120 g
    56,58zł/kg

    prix: 6,79 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-03-30
    PRIX RÉDUIT -40%
    Winiary soupe au poulet bouillon Winiary soupe au poulet bouillon
    170 g
    32,71zł/kg

    prix: 5,56 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-30
    Winiary cubes de bouillon gravy 6 Winiary cubes de bouillon gravy 6
    Kostak viande 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary Veau Winiary bouillon 120 Winiary Veau Winiary bouillon 120
    g ( 12 chevilles ) 12 szt.

    prix: 5,23 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-08-30
    Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
    citrique 20 g
    92,50zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    date d'expiration 2029-02-28
    Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
    60 g
    37,67zł/kg

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5