Cykoria
52
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

65,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288321154

5900288321154

prix: 6,55 zł

6.55 PLN 2027-10-30 NewCondition
cukier, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 22,5 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), sól, ekstrakt drożdżowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, tłuszcz palmowy, aromaty (zawierają soję i seler), przyprawy (papryka słodka, liść laurowy, ziele angielskie), warzywa suszone (cebula, czosnek), majeranek, *co odpowiada 8,7 % zawartości koncentratu soku buraka ćwikłowego w produkcie
Wartości odżywcze (%)na 100 ml
Wartość energetyczna63 kJ / 15 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany3,1 g
w tym cukry2,4 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól1,0 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)
Opakowanie wystarcza do przygotowania 10 sugerowanych porcji produktu

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Cykoria
Nom du produit réglementé par la loi:Barszcz czerwony instant w proszku.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona poniżej. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzania: do 200 ml gorącej wody wsypać 2 łyżeczki (10 g) zupy w proszku i dokładnie wymieszać. Można podawać czysty, zabielany, z makaronem, uszkami lub pasztecikami.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Cykoria Cykoria Rosół drobiowy Cykoria Cykoria Rosół drobiowy
    instant 100 g
    46,00zł/kg

    prix: 4,60 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Bulion Bouillon végétarien 120g Bulion Bouillon végétarien 120g
    120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-03-18
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de boeuf 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary bouillon cubes de bouillon Winiary bouillon cubes de bouillon
    de bœuf 12 cubes 120 g
    56,58zł/kg

    prix: 6,79 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-03-30
    PRIX RÉDUIT -40%
    Winiary soupe au poulet bouillon Winiary soupe au poulet bouillon
    170 g
    32,71zł/kg

    prix: 5,56 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-30
    Winiary cubes de bouillon gravy 6 Winiary cubes de bouillon gravy 6
    Kostak viande 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-03-30
    Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
    citrique 20 g
    92,50zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    date d'expiration 2029-02-28
    Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
    60 g
    37,67zł/kg

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5