Dary Natury

Przyprawić drób bezpośrednio wklepując przyprawę w kawałki mięsa lub rozrobić przyprawę w dowolnym oleju i smarować.

składniki: rozmaryn, kurkuma (po 15%), liść szałwii, pietruszka, majeranek, oregano, bylica, owoc brusznicy (w różnych proporcjach).

 

BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-02

pojemność

cena za kilogram

260,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527421

5902768527421

prix: 7,82 zł

7.82 PLN 2028-01-02 NewCondition

rozmaryn*, kurkuma* (po 15%), liść szałwii*, pietruszka*, majeranek*, oregano*, bylica*, owoc brusznicy* (w różnych proporcjach), *produkt rolnictwa ekologicznego


Przyprawić drób bezpośrednio wklepując przyprawę w kawałki mięsa lub rozrobić przyprawę w dowolnym oleju i smarować.

składniki: rozmaryn, kurkuma (po 15%), liść szałwii, pietruszka, majeranek, oregano, bylica, owoc brusznicy (w różnych proporcjach).

 


Caractéristiques:ekologiczne przyprawy, produkt pakowany ręcznie
marque:Dary Natury
À propos de la marque:Nasze ekologiczne przyprawy wzbogacają smak i aromat Państwa potraw. Używając ekologicznych produktów przyczyniasz się do ochrony środowiska.
Nom du produit réglementé par la loi:Ekologiczna przyprawa do drobiu
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu.
Préparation et utilisation:Przyprawić drób bezpośrednio wklepując przyprawę w kawałki mięsa lub rozrobić przyprawę w dowolnym oleju i smarować.
Type d'emballage:Karton
Adresse de retour:NaturAvena Sp. z o.o.
ul. Raszyńska 13
05-500 Piaseczno
Prymat poulet assaisonnement Prymat poulet assaisonnement
date d'expiration 2028-08-30
Prymat épices kebab - gyros Prymat épices kebab - gyros
date d'expiration 2029-07-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Wieprzowiny 30 g
60,33zł/kg

prix: 1,81 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do mięsa 30 g
60,33zł/kg

prix: 1,81 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Gulaszu 30 g
33,33zł/kg

prix: 1 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Gyrosa 30 g
58,33zł/kg

prix: 1,75 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2028-04-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Szaszłyka 30 g
38,67zł/kg

prix: 1,16 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Bigosu 30 g
60,33zł/kg

prix: 1,81 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2028-04-30
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
z korzenia 100 g
189,90zł/kg

prix: 18,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
ziele 25 g
270,40zł/kg

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

prix: 9,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
prowansalska 20 g
429,50zł/kg

prix: 8,59 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z topinamburu BIO 500 g
65,52zł/kg

prix: 32,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z żołędzi BIO 500 g
33,52zł/kg

prix: 16,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-04
Dary Natury Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Cebula Dary Natury Dary Natury Cebula
suszona BIO 40 g
222,00zł/kg

prix: 8,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-05-03
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5