inuline organique

Bio Planet

Inulina pozyskana jest wyłącznie z ekologicznej agawy (Blue Agave Tequilana Webber). Jest naturalnym węglowodanem, posiada właściwości prebiotyczne. Inulinę proponujemy jako dodatek do fermentowanych produktów MLECZNYch, wypieków (poprawia strukturę ciast) oraz zagęszczania (zamiast mąki). Można ją również spożywać po uprzednim rozpuszczeniu w ciepłej wodzie. Spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający.

inuline organiqueinuline organique
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

77,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665621

5907814665621

prix: 19,39 zł

19.39 PLN 2028-11-30 NewCondition

inulina* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 848 kJ / 210 kcal
Tłuszcz - 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 8 g
w tym cukry - 8 g
Błonnik - 89 g
Białko - 0 g
Sól - 0,5 g


Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Inulina pozyskana jest wyłącznie z ekologicznej agawy (Blue Agave Tequilana Webber). Jest naturalnym węglowodanem, posiada właściwości prebiotyczne. Inulinę proponujemy jako dodatek do fermentowanych produktów MLECZNYch, wypieków (poprawia strukturę ciast) oraz zagęszczania (zamiast mąki). Można ją również spożywać po uprzednim rozpuszczeniu w ciepłej wodzie. Spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający.


marque:

Bio Planet


Ekologiko Ekologiko Ekologiczny Ekologiko Ekologiko Ekologiczny
cukier 250 g
39,44zł/kg

prix: 9,86 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-27
Kruger Kruger Erytrytol Kruger Kruger Erytrytol
250 g
35,36zł/kg

prix: 8,84 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-07-30
Kruger Krüger Ksylitol Kruger Krüger Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-12-12
Sante Sante Skarby Ziemi Erytrytol Sante Sante Skarby Ziemi Erytrytol
250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-03-12
Purely Sweet Stewia Purely Sweet Stewia
250 g
47,96zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-05-30
Purely Sweet Ksylitol Purely Sweet Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-03-30
Purely Sweet Erytrol Purely Sweet Erytrol
250 g
35,36zł/kg

prix: 8,84 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-12-31
Kupiec de sucre en poudre Kupiec de sucre en poudre
400 g
11,48zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5