Big Nature
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-06

pojemność

cena za kilogram

25,34 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623186

5903351623186

prix: 25,34 zł

25.34 PLN 2029-02-06 NewCondition
100 % erytrytol
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze na 100 g
Wartość energetyczna w 100 g0 kJ / 0 kcal
tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany100 g
w tym alkohole wielowodorotlenowe100 g
w tym cukry0 g
błonnik0 g
białko0 g
sól0 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
100 % natury, naturalny zamiennik cukru, duża paka
Avertissement de sécurité:Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający
marque:Big Nature
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Chiny
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla Mix Brands Sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa
Adresse de retour:Mix Brands Sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa
Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 kg Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 kg
- SANTINI ( FINLANDE ) 1 kg

prix: 57,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-15
Bio Planet brun BIO de canne à Bio Planet brun BIO de canne à
sucre de 1 kg - BIO PLANET 1 kg

prix: 16,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-02-28
Sweet Family Doux famille sucre Sweet Family Doux famille sucre
granulé 1 kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
69
Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy
1 kg

prix: 38,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-01-15
Kupiec de sucre en poudre Kupiec de sucre en poudre
400 g
11,48zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-30
Kruger 100 comprimés Kruger 100 comprimés
d'édulcorant 100 tabl.

prix: 5,85 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-30
Ksylitol sucre de bouleau Ksylitol sucre de bouleau
500 g
62,88zł/kg

prix: 31,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-17
Diamant sucre en morceaux Diamant sucre en morceaux
Big Nature Big Nature Kozieradka Big Nature Big Nature Kozieradka
mielona 100 g
43,80zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Big Nature Big Nature Mieszanka Big Nature Big Nature Mieszanka
studencka 200 g
43,20zł/kg

prix: 8,64 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-03-31
Big Nature Big Nature Sól Big Nature Big Nature Sól
himalajska różowa 1.1 kg
8,17zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2030-05-31
Big Nature Big Nature Żurawina Big Nature Big Nature Żurawina
suszona cięta 150 g
57,20zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-03-17
Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
konopny 250 ml
103,96zł/l

prix: 25,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
z awokado 250 ml
130,20zł/l

prix: 32,55 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Syrop Big Nature Big Nature Bio Syrop
z agawy 340 g
41,15zł/kg

prix: 13,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-03
Big Nature Big Nature Olej Big Nature Big Nature Olej
ze słodkich 250 ml
82,08zł/l

prix: 20,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5