Allos
51

Gęsta pasta o intensywnym smaku awokado.
Idealna do pieczywa.

BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-27

pojemność

cena za kilogram

83,79 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249172350

4016249172350

prix: 11,73 zł

11.73 PLN 2027-04-27 NewCondition

awokado* (20 %), olej słonecznikowy*, woda, pomidory*, nasiona słonecznika*, sok cytrynowy z koncentratu*, cebula*, syrop z agawy*, sól, szpinak w proszku*, białko ze słonecznika w proszku*, skrobia z tapioki*, czosnek*, kurkuma*, pieprz*, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, kwas: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1237 kJ / 300 kcal
Tłuszcz - 28 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,6 g
Węglowodany - 7,6 g
w tym cukry - 5,1 g
Błonnik - 2,4 g
Białko - 3,1 g
Sól - 1,3 g


Gęsta pasta o intensywnym smaku awokado.
Idealna do pieczywa.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Allos Allos Pasta kremowa z mango Allos Allos Pasta kremowa z mango
    i curry 140 g
    71,36zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    prix: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-03-23
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    arrabbiata 140 g
    79,71zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-28
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    z pomidorami 140 g
    83,79zł/kg

    prix: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-05-27
    Bio Planet Bio Planet Pesto Bio Planet Bio Planet Pesto
    Zielone BIO 140 g
    89,00zł/kg

    prix: 12,46 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-01-01
    Bio Planet Bio Planet Pesto Bio Planet Bio Planet Pesto
    czerwone BIO 140 g
    89,50zł/kg

    prix: 12,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-03-01
    Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
    300 ml
    24,67zł/l

    prix: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-10-30
    Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2029-05-05
    Allos Halva MIEL BIO 75g - ALLOS Allos Halva MIEL BIO 75g - ALLOS
    75 g
    169,73zł/kg

    prix: 12,73 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-11-28
    Allos Allos Pasta warzywna Allos Allos Pasta warzywna
    ze szpinakiem 135 g
    90,30zł/kg

    prix: 12,19 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-12
    Allos Allos Pasta warzywna Allos Allos Pasta warzywna
    z trzema 135 g
    90,37zł/kg

    prix: 12,20 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-05-28
    Allos Allos Pasta warzywna Allos Allos Pasta warzywna
    z pomodorami 135 g
    90,15zł/kg

    prix: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-05-28
    Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
    bezglutenowy BIO 200 g
    88,90zł/kg

    prix: 17,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-04
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5