Allos

Odkryj smak prawdziwego lata zamknięty w słoiczku. Nasz mus to dojrzałe, soczystego mango, które rozpieszcza zmysły swoją słodyczą i głębokim aromatem. Idealnie gładka, kremowa konsystencja sprawia, że jest to doskonały dodatek do porannej owsianki, naleśników, deserów jogurtowych czy egzotycznych koktajli.

BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-04

pojemność

cena za kilogram

88,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249074289

4016249074289

prix: 17,78 zł

17.78 PLN 2027-02-04 NewCondition

przecier z mango* (75 %), syrop z agawy* (21 %), substancja żelująca: pektyna, sok cytrynowy*, substancja wiążąca: cytryniany wapnia. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 523 kJ / 124 kcal
Tłuszcz: 0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,5 g
Węglowodany: 27,1 g
w tym cukry: 26,5 g
Błonnik: 2,0 g
Białko: 0,7 g
Sól: 0,06 g


Odkryj smak prawdziwego lata zamknięty w słoiczku. Nasz mus to dojrzałe, soczystego mango, które rozpieszcza zmysły swoją słodyczą i głębokim aromatem. Idealnie gładka, kremowa konsystencja sprawia, że jest to doskonały dodatek do porannej owsianki, naleśników, deserów jogurtowych czy egzotycznych koktajli.


Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre des fruits forestiers 240 g
59,88zł/kg

prix: 14,37 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 240 szt.

prix: 14,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 240 g
45,29zł/kg

prix: 10,87 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-06-30
Herbapol Herbapol confiture de Herbapol Herbapol confiture de
cerise supplémentaire faible teneur en sucre 240 g
35,50zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-03-30
Herbapol Herbapol confiture à la Herbapol Herbapol confiture à la
fraise supplémentaire faible teneur en sucre 240 g
35,50zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-30
Herbapol Herbapol confiture de Herbapol Herbapol confiture de
framboise supplémentaire faible teneur en sucre 240 g
35,50zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-30
Stovit Stovit Konfitura Stovit Stovit Konfitura
date d'expiration
2027-09-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-05-30
Allos Halva MIEL BIO 75g - ALLOS Allos Halva MIEL BIO 75g - ALLOS
75 g
169,73zł/kg

prix: 12,73 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-11-28
Allos Allos Pasta kremowa z mango Allos Allos Pasta kremowa z mango
i curry 140 g
71,36zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-06-11
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

prix: 11,73 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-03-23
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
arrabbiata 140 g
79,71zł/kg

prix: 11,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-28
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
z pomidorami 140 g
83,79zł/kg

prix: 11,73 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-27
Allos Allos Pasta warzywna Allos Allos Pasta warzywna
ze szpinakiem 135 g
90,30zł/kg

prix: 12,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-07-12
Allos Allos Pasta warzywna Allos Allos Pasta warzywna
z trzema 135 g
90,37zł/kg

prix: 12,20 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-28
Allos Allos Pasta warzywna Allos Allos Pasta warzywna
z pomodorami 135 g
90,15zł/kg

prix: 12,17 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-05-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5