Allos
52
Odpowiedni dla wegan.
BIO
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-28

pojemność

cena za kilogram

90,37 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249017071

4016249017071

prix: 12,20 zł

12.20 PLN 2027-05-28 NewCondition
papryka czerwona* (49 %), nasiona słonecznika*, olej słonecznikowy*, papryka żółta* (9 %), papryka zielona* (4 %), syrop z agawy*, przecier pomidorowy* (3 %), suszone pomidory* (2 %), skrobia ziemniaczana*, koncentrat soku cytrynowego*, sól morska, przyprawy* (cebula w proszku*, czosnek w proszku*, papryka w proszku*), substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, biały pieprz*, (*skł. eko)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia:960 kJ/231 kcal
Tłuszcz:18 g
w tym kwasy nasycone:1,9 g
Węglowodany:11 g
w tym cukry:6,5 g
Błonnik:2,5 g
Białko:5,1 g
Sól:1,2 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Odpowiedni dla wegan.
marque:Allos
Nom du produit réglementé par la loi:Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa bio.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07-07904, Rolnictwo UE, spoza UE, DE-ÖKO-003
Conservation:Po otwarciu przechowywać w temp. chłodniczej.
Type d'emballage:Słoik
Adresse de retour:Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Allos Allos Pasta warzywna Allos Allos Pasta warzywna
    ze szpinakiem 135 g
    90,30zł/kg

    prix: 12,19 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-12
    Allos Allos Pasta warzywna Allos Allos Pasta warzywna
    z pomodorami 135 g
    90,15zł/kg

    prix: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-05-28
    Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
    300 ml
    24,67zł/l

    prix: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-10-30
    Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2029-05-05
    Rolnik purée de concombres Rolnik purée de concombres
    marinés 315 g
    14,57zł/kg

    prix: 4,59 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2028-06-03
    Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
    500 ml
    19,98zł/l

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-03-14
    Primavika houmous naturel Primavika houmous naturel
    160 g
    60,38zł/kg

    prix: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-07-01
    Primavika tahini naturel Primavika tahini naturel
    185 g
    56,22zł/kg

    prix: 10,40 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-03
    Allos Halva MIEL BIO 75g - ALLOS Allos Halva MIEL BIO 75g - ALLOS
    75 g
    169,73zł/kg

    prix: 12,73 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-11-28
    Allos Allos Pasta kremowa z mango Allos Allos Pasta kremowa z mango
    i curry 140 g
    71,36zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    prix: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-03-23
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    arrabbiata 140 g
    79,71zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-28
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    z awokado 140 g
    83,79zł/kg

    prix: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-27
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    z pomidorami 140 g
    83,79zł/kg

    prix: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-05-27
    Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
    bezglutenowy BIO 200 g
    88,90zł/kg

    prix: 17,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-04
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5