Bio Planet
51

Idealne jako dodatek do dań z makaronem, sałatek, pizzy lub bruschetty.

BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-03-01

pojemność

cena za kilogram

89,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900368063

5903900368063

prix: 12,53 zł

12.53 PLN 2029-03-01 NewCondition

pomidory suszone* 42 %, olej słonecznikowy* 33 %, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia* 13,5 %, bazylia*, ocet winny*, płatki ziemniaczane*, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1824 kJ/442 kcal
Tłuszcz - 42 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 5,8 g
Węglowodany - 12 g
w tym cukry - 6,8 g
Błonnik - 4,7 g
Białko - 2,4 g
Sól - 2,4 g


Idealne jako dodatek do dań z makaronem, sałatek, pizzy lub bruschetty.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Allos Allos Pasta kremowa z mango Allos Allos Pasta kremowa z mango
    i curry 140 g
    71,36zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    prix: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-03-23
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    arrabbiata 140 g
    79,71zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-28
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    z pomidorami 140 g
    83,79zł/kg

    prix: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-05-27
    Bio Planet Bio Planet Pesto Bio Planet Bio Planet Pesto
    Zielone BIO 140 g
    89,00zł/kg

    prix: 12,46 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-01-01
    Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
    300 ml
    24,67zł/l

    prix: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-10-30
    Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2029-05-05
    Rolnik purée de concombres Rolnik purée de concombres
    marinés 315 g
    14,57zł/kg

    prix: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-06-03
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
    45,00zł/kg

    prix: 18 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-31
    Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
    le produit de l'agriculture écologique 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5