Alce Nero Strawberry mousse BIO

Alce Nero

Sporządzono ze 102 g owoców na 100 g gotowego produktu. Bez dodatku pektyn.

Alce Nero Strawberry mousse BIOAlce Nero Strawberry mousse BIO
BIO
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-18

pojemność

cena za kilogram

88,85 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004500075

8009004500075

prix: 23,99 zł

23.99 PLN 2029-02-18 NewCondition

truskawki*, skoncentrowany sok winogronowy*, sok cytrynowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 796 kJ / 188 kcal
Tłuszcz - 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 45 g
w tym cukry - 44 g
Białko - 0,7 g
Sól - 0,02 g


Sporządzono ze 102 g owoców na 100 g gotowego produktu. Bez dodatku pektyn.


Alce Nero Alce Nero mus morelowy Alce Nero Alce Nero mus morelowy
BIO 270 g
81,44zł/kg

prix: 21,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-05-20
Kubuś Winnie mousse 100 % de Kubuś Winnie mousse 100 % de
fruits banane 100 g
29,90zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Kubuś mus 100 % fruits et carotte Kubuś mus 100 % fruits et carotte
banane carotte 100 g
29,90zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-28
Dawtona Dawtona Drugie śniadanie Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
Mus 100% 100 g
22,10zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-19
PRIX RÉDUIT -10%
Dawtona Dawtona Drugie śniadanie Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
Mus 100% 100 g
19,50zł/kg

prix: 1,95 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-01-07
Jamar Jamar Mus jabłkowy Jamar Jamar Mus jabłkowy
260 g
16,58zł/kg

prix: 4,31 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2029-01-31
Owolovo OWOLOVO Wiśniowo Mus Owolovo OWOLOVO Wiśniowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-07-07
Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
espresso commerce équitable 250 g
190,32zł/kg

prix: 47,58 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-17
Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
arabica moka commerce équitable 250 g
181,76zł/kg

prix: 45,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-10
Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
191,96zł/kg

prix: 47,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-17
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
épeautre 500 g
31,02zł/kg

prix: 15,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-09
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5