Products

 
5901713015006 5901713015006 Dawtona
PRIX RÉDUIT -10%
Dawtona Dawtona Drugie śniadanie Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
Mus 100% 100 g
19,50zł/kg

prix: 1,95 zł

PLN
1
14
Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
5 5
5 2 Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
date d'expiration 2027-01-07
5901958614781 5901958614781 Owolovo
PRIX RÉDUIT -25%
Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus
jabłkowo- 200 g
16,45zł/kg

prix: 3,29 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-02
8009004500075 8009004500075 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero Strawberry Alce Nero Alce Nero Strawberry
mousse BIO 270 g
88,85zł/kg

prix: 23,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-02-18
8009004500013 8009004500013 Alce Nero
Alce Nero Alce Nero mus morelowy Alce Nero Alce Nero mus morelowy
BIO 270 g
81,44zł/kg

prix: 21,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-05-20
5901713015358 5901713015358 Dawtona
Dawtona Dawtona Drugie śniadanie Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
Mus 100% 100 g
22,10zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
11
Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
4 5
4 2 Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
date d'expiration 2027-01-19
5906716209827 5906716209827 Jamar
Jamar Jamar Mus jabłkowy Jamar Jamar Mus jabłkowy
260 g
16,58zł/kg

prix: 4,31 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2029-01-31
5901958612374 5901958612374 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus Owolovo OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-04-17
5901958612374 5901958612374 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus Owolovo OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus
200 g
22,80zł/kg

prix: 4,56 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-07
5901958613685 5901958613685 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Mus Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-05-22
5901958612343 5901958612343 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Mus Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Mus
owocowy 200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-08
5901958612343 5901958612343 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Mus Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Mus
owocowy 200 g
22,80zł/kg

prix: 4,56 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-07-02
5901958613814 5901958613814 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Jagodowo Mus Owolovo OWOLOVO Jagodowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-06-30
5901958612381 5901958612381 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Morelowo Mus Owolovo OWOLOVO Morelowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-07-08
5901958612763 5901958612763 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Porzeczkowo Mus Owolovo OWOLOVO Porzeczkowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-16
5901958613265 5901958613265 Owolovo
Owolovo OWOLOVO Wiśniowo Mus Owolovo OWOLOVO Wiśniowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-07-07
5901958614606 5901958614606 Owolovo
Owolovo Owolovo Malinowo Mus Owolovo Owolovo Malinowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-15
5901958616457 5901958616457 Owolovo
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko 200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-05-30
5901958616471 5901958616471 Owolovo
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko, malina 200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-05-30
5901067400848 5901067400848 Kubuś
Kubuś Winnie mousse 100 % de Kubuś Winnie mousse 100 % de
fruits banane 100 g
29,90zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
Kubuś Winnie mousse 100 % de
5 5
5 6 Kubuś Winnie mousse 100 % de
date d'expiration 2027-01-30
5901067400848 5901067400848 Kubuś
Kubuś Winnie mousse 100 % de Kubuś Winnie mousse 100 % de
fruits banane 100 g
31,40zł/kg

prix: 3,14 zł

PLN
1
11
Kubuś Winnie mousse 100 % de
5 5
5 6 Kubuś Winnie mousse 100 % de
date d'expiration 2027-07-30
5901067400831 5901067400831 Kubuś
Kubuś mus 100 % fruits et carotte Kubuś mus 100 % fruits et carotte
banane carotte 100 g
29,90zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
9
Kubuś mus 100 % fruits et carotte
5 5
5 9 Kubuś mus 100 % fruits et carotte
date d'expiration 2027-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5