Owolovo Rozkoszuj się miksem specjalnie dobranych owoców! To eksplozja słodkich, przyjemnych smaków jabłka, brzoskwini i maliny zamknięta w aksamitnym musie. Tylko 100 % owoców - jak mus to mus! Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowy zawrót głowy
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

21,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901958616457

5901958616457

prix: 4,38 zł

4.38 PLN 2027-05-30 NewCondition
przecier z jabłek 87 %, przecier z brzoskwiń 8 %, przecier z malin 5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna206 kJ / 49 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany11 g
w tym cukry11 g
Błonnik1,6 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Rozkoszuj się miksem specjalnie dobranych owoców! To eksplozja słodkich, przyjemnych smaków jabłka, brzoskwini i maliny zamknięta w aksamitnym musie. Tylko 100 % owoców - jak mus to mus! Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowy zawrót głowy
Caractéristiques:100 % owoców, bez dodatku cukrów!
Avertissement de sécurité:Zakrętka może stanowić zagrożenie dla małych dzieci.
marque:Owolovo
Nom du produit réglementé par la loi:Mus jabłko, brzoskwinia, malina. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii w dolnej części opakowania. Przechowuj w temperaturze pokojowej, przed otwarciem wstrząśnij, po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Woreczek
Adresse du producteur:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce
Adresse de retour:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce
Owolovo OWOLOVO Wiśniowo Mus Owolovo OWOLOVO Wiśniowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-07-07
Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Mus Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Mus
owocowy 200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-08
Owolovo OWOLOVO Porzeczkowo Mus Owolovo OWOLOVO Porzeczkowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-16
Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Mus Owolovo OWOLOVO Gruszkowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-05-22
Owolovo OWOLOVO Jagodowo Mus Owolovo OWOLOVO Jagodowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-06-30
Owolovo OWOLOVO Morelowo Mus Owolovo OWOLOVO Morelowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-07-08
Owolovo OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus Owolovo OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-04-17
Owolovo Owolovo Malinowo Mus Owolovo Owolovo Malinowo Mus
200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-15
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko, malina 200 g
21,90zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-05-30
PRIX RÉDUIT -25%
Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus
jabłkowo- 200 g
16,45zł/kg

prix: 3,29 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5