Kujawski
51
To produkt 100 % naturalny, będący źródłem kwasów omega 3 Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek śledzi past do kanapek gotowych dań Smacznego!
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-21

pojemność

cena za litr

28,76 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012007866

5900012007866

prix: 7,19 zł

7.19 PLN 2026-11-21 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ/ 90 kcal
Tłuszcz / w tym:10,0 g
- kwasy nasycone0,9 g
- jednonienasycone1,7 g
- wielonienasycone7,3 g
Węglowodany0 g
- w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Omega 3*5,5 g
* naturalna zawartość
Butelka zawiera 23 łyżki stołowe.

To produkt 100 % naturalny, będący źródłem kwasów omega 3 Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek śledzi past do kanapek gotowych dań Smacznego!
Caractéristiques:naturalne źródło omega 3, len
marque:Kujawski
Conservation:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce. W oleju może pojawić się naturalny osad.
Préparation et utilisation:Stosować na zimno
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:ZT "Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Adresse de retour:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Oleofarm Froide de l'huile de lin Oleofarm Froide de l'huile de lin
    pressée Oleofarm 250 ml
    90,24zł/l

    prix: 22,56 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-01-30
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-17
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-25
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-12-18
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
    99,24zł/l

    prix: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-24
    Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
    l'ail 250 ml
    38,80zł/l

    prix: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-09-18
    Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
    1 litr

    prix: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-03-04
    Kujawski l'huile de canola huile Kujawski l'huile de canola huile
    vierge , graines de lin et de germe de blé 750 ml
    19,99zł/l

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-03
    Kujawski huile vierge au basilic Kujawski huile vierge au basilic
    250 ml
    38,80zł/l

    prix: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-30
    Kujawski huile vierge de tomates Kujawski huile vierge de tomates
    ail et basilic 250 ml
    38,80zł/l

    prix: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-11-19
    Kujawski Kujawski Olej Kujawski Kujawski Olej
    słonecznikowy 250 ml
    42,56zł/l

    prix: 10,64 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-01-22
    Kujawski Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Kujawski Olej rzepakowy
    250 ml
    38,72zł/l

    prix: 9,68 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-10-16
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5