Froide de l'huile de lin pressée Oleofarm

Oleofarm
52Froide de l'huile de lin pressée Oleofarm
Olej lniany tłoczony na zimno powstaje ze starannie wyselekcjonowanych nasion lnu metodą tłoczenia na zimno. Olej ten jest źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, ma złocisty kolor i charakterystyczny, lekko goryczkowy smak, dzięki czemu stanowi doskonały dodatek do sałatek, surówek, dipów, sosów, past serowych, gotowanych warzyw i innych potraw na zimno. Olej lniany charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Froide de l'huile de lin pressée OleofarmFroide de l'huile de lin pressée Oleofarm
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-30

pojemność

cena za litr

90,24 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907078675022

5907078675022

prix: 22,56 zł

22.56 PLN 2027-01-30 NewCondition

Olej z nasion lnu tłoczony na zimno


Wartości odżywcze (%)100 ml:
Wartość energetyczna (energia)3400 kJ/827 kcal
Tłuszcz, w tym:92 g
kwasy tłuszczowe nasycone 9,9 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone 16 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone 66 g
Węglowodany, w tym:0 g
cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g
Omega-3 (kwas alfa-linolenowy)2,6 g
Omega-6 (kwas linolowy)63 g

Olej lniany tłoczony na zimno powstaje ze starannie wyselekcjonowanych nasion lnu metodą tłoczenia na zimno. Olej ten jest źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, ma złocisty kolor i charakterystyczny, lekko goryczkowy smak, dzięki czemu stanowi doskonały dodatek do sałatek, surówek, dipów, sosów, past serowych, gotowanych warzyw i innych potraw na zimno. Olej lniany charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Caractéristiques:źródło kwasów omega-3
marque:Oleofarm
Nom du produit réglementé par la loi:Olej lniany tłoczony na zimno
Conservation:Uwaga! Może wytrącić się naturalny osad. Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Préparation et utilisation:Na oleju lnianym tłoczonym na zimno nie należy podgrzewać ani smażyć potraw.
Type d'emballage:Butelka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Oleofarm Sp. z o.o. ul. Mokronoska 8 52-407 Wrocław
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    PRIX RÉDUIT -10%
    Kujawski Kujawski Olej lniany Kujawski Kujawski Olej lniany
    250 ml
    28,76zł/l

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-21
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-17
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-25
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-12-18
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
    99,24zł/l

    prix: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-24
    Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
    l'ail 250 ml
    38,80zł/l

    prix: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-09-18
    Oleofarm Oleofarm huile de sésame Oleofarm Oleofarm huile de sésame
    250 ml
    138,36zł/l

    prix: 34,59 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-05-30
    Oleofarm Oleofarm lin budwigowe or Oleofarm Oleofarm lin budwigowe or
    450 g
    28,56zł/kg

    prix: 12,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-05-30
    Oleofarm Oleofarm Sok z Brzozy Oleofarm Oleofarm Sok z Brzozy
    z naparem 990 ml
    20,37zł/l

    prix: 20,17 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-30
    Oleofarm Oleofarm sok z brzozy Oleofarm Oleofarm sok z brzozy
    990 ml
    19,35zł/l

    prix: 19,16 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5