Prime frit betterave

Rolnik
55
Bardzo smacznaPrime frit betterave
46Prime frit betterave
Prime frit betteravePrime frit betterave
masa netto

masa netto

540 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-28

pojemność

cena za kilogram

12,19 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919018569

5900919018569

prix: 6,58 zł

6.58 PLN 2028-04-28 NewCondition
buraki ćwikłowe (66 %), woda, cukier, ocet spirytusowy, substancja zagęszczająca: E1422, sól, olej rzepakowy, pieprz czarny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna301 kJ / 71 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany14 g
w tym cukry12 g
Białko1,2 g
Sól0,77 g

Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Buraki marynowane wiórki, zasmażane. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • 2026-03-09 09:20:37Bardzo smaczna



Rolnik Agriculteurs premium Rolnik Agriculteurs premium
betteraves sautés avec des oignons 540 g
12,20zł/kg

prix: 6,59 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-05-01
Rolnik Rolnik Buraczki tarte Rolnik Rolnik Buraczki tarte
540 ml
9,24zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-25
Rolnik Rolnik Buraczki wiórki Rolnik Rolnik Buraczki wiórki
540 ml
9,24zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-06-22
Hektor Hektor Buraczki Hektor Hektor Buraczki
z zasmażaną cebulką 540 ml
10,39zł/l

prix: 5,61 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-08-30
Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
540 ml
13,20zł/l

prix: 7,13 zł

PLN
1
28
date d'expiration
2028-05-30
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
grand-mère 480 g
14,56zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-31
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Rolnik Agriculteur betteraves Rolnik Agriculteur betteraves
entières 350 g
16,80zł/kg

prix: 5,88 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2028-04-15
Rolnik chips de betterave Rolnik chips de betterave
300 g
15,67zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-28
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5