Hektor
pojemność netto

pojemność netto

540 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-30

pojemność

cena za litr

13,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747001106

5904747001106

prix: 7,13 zł

acheter 8 szt. pour 7.02 zł/szt
7.13 PLN 2028-05-30 NewCondition
Rolnik Prime frit betterave Rolnik Prime frit betterave
540 g
12,19zł/kg

prix: 6,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-04-28
Rolnik Agriculteurs premium Rolnik Agriculteurs premium
betteraves sautés avec des oignons 540 g
12,20zł/kg

prix: 6,59 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-05-01
Rolnik Rolnik Buraczki tarte Rolnik Rolnik Buraczki tarte
540 ml
9,24zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-25
Rolnik Rolnik Buraczki wiórki Rolnik Rolnik Buraczki wiórki
540 ml
9,24zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-06-22
Hektor Hektor Buraczki Hektor Hektor Buraczki
z zasmażaną cebulką 540 ml
10,39zł/l

prix: 5,61 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-08-30
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Hektor oseille haché Hektor oseille haché
270 g
15,48zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5