betteraves râpées

Rolnik
55
Ok.betteraves râpées
55betteraves râpées
betteraves râpéesbetteraves râpées
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-20

pojemność

cena za kilogram

14,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000144

5900919000144

prix: 4,99 zł

acheter 6 szt. pour 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2028-02-20 NewCondition
buraki ćwikłowe (94 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, woda
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna191 kJ
Wartość energetyczna45 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,0 g
w tym cukry7,3 g
Białko1,7 g
Sól0,41 g

Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Buraki ćwikłowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:Pojemność opakowania 370 ml
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:13:55Ok.



Rolnik Agriculteur betteraves Rolnik Agriculteur betteraves
entières 350 g
16,80zł/kg

prix: 5,88 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2028-04-15
Campomar nature des olives noires Campomar nature des olives noires
avec de la pierre bio 350 g
45,69zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-03
Campomar nature olives vertes Campomar nature olives vertes
dénoyautés bio 350 g
36,14zł/kg

prix: 12,65 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-02-02
Bio Europa Bio Europe Chickpeas en Bio Europa Bio Europe Chickpeas en
saumure dans un BIO jar 350 g
24,34zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-12-31
Bio Planet Bio Europe Green Peas Bio Planet Bio Europe Green Peas
marinés dans une BIO jar 350 g
27,71zł/kg

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Alce Nero Alce Nero Oliwki Zielone Alce Nero Alce Nero Oliwki Zielone
Bella Di 350 g
70,40zł/kg

prix: 24,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-28
Bio Planet Bio Planet Fasolka Bio Planet Bio Planet Fasolka
kidney w zalewie 350 g
24,34zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-12-31
Campomar Campomar Nature Papryka Campomar Campomar Nature Papryka
Jalapeno 350 g
34,83zł/kg

prix: 12,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-15
Rolnik Prime frit betterave Rolnik Prime frit betterave
540 g
12,19zł/kg

prix: 6,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-04-28
Rolnik Agriculteurs premium Rolnik Agriculteurs premium
betteraves sautés avec des oignons 540 g
12,20zł/kg

prix: 6,59 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-05-01
Rolnik chips de betterave Rolnik chips de betterave
300 g
15,67zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-28
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5