faible teneur en sucre confiture d'abricot

Łowicz

Łowicz Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

Marka

Łowicz

Cechy

100 % słonecznych moreli
bez konserwantów
Polska Marka

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany.
*Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.

faible teneur en sucre confiture d'abricotfaible teneur en sucre confiture d'abricot
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397009141

5900397009141

prix: 6,99 zł

acheter 8 szt. pour 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

morele (40 %)
cukier
woda
substancja żelująca - pektyny
substancja zagęszczająca - guma guar
regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia 604 kJ / 142 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 35 g
w tym cukry 35 g
białko <0,5 g
sól 0 g

Łowicz Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

Marka

Łowicz

Cechy

100 % słonecznych moreli
bez konserwantów
Polska Marka

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany.
*Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.


Avertissement de sécurité:

Produkt z owoców może zawierać pozostałości pestek.


marque:

Łowicz


À propos de la marque:

Łowicz
Samo najlepsze


Nom du produit réglementé par la loi:Dżem morelowy niskosłodzony pasteryzowany
Autres informations:

100 g produktu kJ/kcal 604/142 7%*
15 g (1 łyżeczka) kJ/kcal 91/21 1%*
*referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera około 18 porcji.
Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu.


Conservation:

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Préparation et utilisation:

Nasze owocowe menu
drożdżówki ze łooo!
ciasteczka doskonałe
Spróbuj!


Type d'emballage:

Słoik


Adresse du producteur:

Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k.
al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa


Adresse de retour:

Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k.
al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa

Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de cerise 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de cassis 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 280 g
27,96zł/kg

prix: 7,83 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de groseille à maquereau Kiwi 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-06-30
PRIX RÉDUIT -10%
Łowicz Łowicz Dżem malinowy Łowicz Łowicz Dżem malinowy
280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre des fruits forestiers 240 g
59,88zł/kg

prix: 14,37 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 240 szt.

prix: 14,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 240 g
45,29zł/kg

prix: 10,87 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Łowicz canneberges à la viande Łowicz canneberges à la viande
et le fromage 230 g
49,57zł/kg

prix: 11,40 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5