canneberges à la viande et le fromage

Łowicz
52canneberges à la viande et le fromage
canneberges à la viande et le fromagecanneberges à la viande et le fromage
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

49,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731950

5900397731950

prix: 11,40 zł

11.40 PLN 2027-02-28 NewCondition
żurawiny (42%), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i mączka chleba świętojańskiego, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, cytryniany sodu i mleczan wapnia, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, Sporządzono z 42 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia682 kJ/161 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany 39 g
w tym cukry 39 g
białko <0,5 g
sól 0 g

Łowicz
À propos de la marque:Łowicz Samo najlepsze
Nom du produit réglementé par la loi:Żurawina do mięs i serów. Pasteryzowana.
Conservation:Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. al. Stanów Zjednoczonych 61A 04-028 Warszawa
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
    Blueberry 314ml

    prix: 11,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-02-28
    Devaldano forêt canneberge Devaldano forêt canneberge
    date d'expiration 2029-01-30
    Devaldano forêt bleuets Devaldano forêt bleuets
    date d'expiration 2027-03-30
    Sante Cranberry Żurawina do mięs Sante Cranberry Żurawina do mięs
    i serów 200 g
    30,70zł/kg

    prix: 6,14 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2028-02-19
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre des fruits forestiers 240 g
    59,88zł/kg

    prix: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-02-28
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre , ananas 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
    confiture de pêches 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture d'abricot 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-05-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de fraise 280 g
    25,86zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de cerise 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre de cassis 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de bleuets 280 g
    27,96zł/kg

    prix: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5