Cykoria
47
Sól czosnkową można zastosować do nacierania mięsa, drobiu i ryb przed przyrządzeniem. Stanowi doskonały dodatek do surówek i sałatek.
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

20,50 zł / kg

ocena

ranking

4.1/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288004293

5900288004293

prix: 0,82 zł

0.82 PLN 2028-05-30 NewCondition
sól (75%), czosnek (25%)
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Sól czosnkową można zastosować do nacierania mięsa, drobiu i ryb przed przyrządzeniem. Stanowi doskonały dodatek do surówek i sałatek.
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Sól czosnkowa
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Serwis Konsumenta
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Salvita Sel de potassium Salvita Sel de potassium
    alimentaire de Wieliczka Salvita 250g 250 g
    46,36zł/kg

    prix: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-10-30
    La mine de sel de Wieliczka sel La mine de sel de Wieliczka sel
    500g Salvita 500 g
    23,98zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-05-30
    o'Sole mer ? grossière de sel o'Sole mer ? grossière de sel
    iodé 900 g
    4,22zł/kg

    prix: 3,80 zł

    PLN
    1
    10
    Kujawska sel iodé vide Kujawska sel iodé vide
    date d'expiration 2028-03-21
    o'Sole sel comestible iodé o'Sole sel comestible iodé
    évaporé amende 1 kg

    prix: 3,50 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2028-07-25
    o'Sole sel gemme o'Sole sel gemme
    1 kg

    prix: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-08-30
    Prymat sel nitrite Prymat sel nitrite
    50 g
    47,40zł/kg

    prix: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-09-30
    o'Sole sel gemme iodé o'Sole sel gemme iodé
    1 kg

    prix: 3,51 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2028-09-30
    Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
    citrique 20 g
    92,50zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    date d'expiration 2029-02-28
    Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
    60 g
    37,67zł/kg

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5