pois ekstradrobny

Bonduelle
52pois ekstradrobny
pois ekstradrobnypois ekstradrobny
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za litr

23,54 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680692427

3083680692427

prix: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
groszek, woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna330 kJ / 79 kcal
Tłuszcz0,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany9,2 g
w tym cukry2 g
Błonnik5,9 g
Białko5,7 g
Sól0,58 g

źródło białka, źródło błonnika
marque:Bonduelle
Nom du produit réglementé par la loi:Groszek konserwowy. Produkt sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle petits pois en conserve Bonduelle petits pois en conserve
    212 ml
    21,37zł/l

    prix: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-06-30
    Bonduelle Pousses de la fève Mung Bonduelle Pousses de la fève Mung
    date d'expiration 2027-12-31
    Bonduelle maïs d'or de haricots Bonduelle maïs d'or de haricots
    rouges 212 ml
    23,54zł/l

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2028-08-31
    Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
    212 ml
    24,48zł/l

    prix: 5,19 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration
    2028-08-31
    Bonduelle jeune carotte Bonduelle jeune carotte
    212 ml
    23,54zł/l

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-08-31
    Rolnik Rolnik kukurydza konserwowa Rolnik Rolnik kukurydza konserwowa
    212 ml
    16,18zł/l

    prix: 3,43 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration
    2029-09-05
    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Kwidzyn petits pois en conserve Kwidzyn petits pois en conserve
    400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2028-06-30
    Bonduelle Bonduelle Porcja na raz Bonduelle Bonduelle Porcja na raz
    groszek 150 g
    50,47zł/kg

    prix: 7,57 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2029-06-30
    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    Bonduelle haricots verts coupés Bonduelle haricots verts coupés
    425 ml
    16,47zł/l

    prix: 7 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-08-31
    Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
    340 ml
    15,41zł/l

    prix: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-08-31
    Bonduelle haricots rouges maïs Bonduelle haricots rouges maïs
    mexicain 425 ml
    21,18zł/l

    prix: 9 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-11-30
    Bonduelle maïs en conserve Bonduelle maïs en conserve
    170 ml
    26,53zł/l

    prix: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    date d'expiration 2029-08-31
    Bonduelle maïs Bonduelki d'or Bonduelle maïs Bonduelki d'or
    170 g
    28,41zł/kg

    prix: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2028-08-31
    Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
    340 g
    25,59zł/kg

    prix: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-08-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5