Rolnik
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

date d'expiration:

2029-09-05

pojemność

cena za litr

16,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004548

5900919004548

prix: 3,43 zł

3.43 PLN 2029-09-05 NewCondition
ziarno kukurydzy, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 373 kJ
Wartość energetyczna 89 kcal
Tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 4,9 g
Błonnik 3,8 g
Białko 2,9 g
Sól 0,43 g
Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g.

aż 140 g chrupiącej kukurydzy bez dodatku cukru! wolnej od GMO! zawierającej naturalnie występujące cukry
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany
Autres informations:Pojemność opakowania: 212 ml
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 48 godzin.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla: Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna ul. Przelotowa 7 43-190 Mikołów
Adresse de retour:
Bonduelle Pousses de la fève Mung Bonduelle Pousses de la fève Mung
date d'expiration 2027-12-31
Bonduelle petits pois en conserve Bonduelle petits pois en conserve
212 ml
21,37zł/l

prix: 4,53 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-06-30
Bonduelle pois ekstradrobny Bonduelle pois ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Bonduelle maïs d'or de haricots Bonduelle maïs d'or de haricots
rouges 212 ml
23,54zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
212 ml
24,48zł/l

prix: 5,19 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-08-31
Bonduelle jeune carotte Bonduelle jeune carotte
212 ml
23,54zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-31
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
315 ml
17,27zł/l

prix: 5,44 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5