Bonduelle porcja na raz na Twoją sałatkę Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

50,47 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681072563

3083681072563

prix: 7,57 zł

acheter 6 szt. pour 7.46 zł/szt
7.57 PLN 2029-06-30 NewCondition
groszek, woda, sól, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna324 kJ / 77 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany9,1 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik6,6 g
Białko5,3 g
Sól0,74 g

Caractéristiques:źródło błonnika, białka, soczysty i sprężysty, porcja na raz na Twoją sałatkę
marque:Bonduelle
Nom du produit réglementé par la loi:Groszek konserwowy. Produkt sterylizowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 212 ml (2 x 106 ml) Masa netto: 150 g (2 x 75 g) Masa netto po odsączeniu zalewy: 130 g (2 x 65 g)
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Recettes:Omlet z groszkiem i Kozim serem 3 jajka + 25 g sera koziego + 1 łyżka posiekanego koperku + 3 łyżki groszku + olej do smażenia + sól do smaku
Type d'emballage:Pudełko
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bonduelle Bonduelle Mexico Bonduelle Bonduelle Mexico
Mieszanka warzywna 150 g
34,93zł/kg

prix: 5,24 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Bonduelle petits pois en conserve Bonduelle petits pois en conserve
212 ml
21,37zł/l

prix: 4,53 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-06-30
Kwidzyn petits pois en conserve Kwidzyn petits pois en conserve
400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2028-06-30
Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-23
Rolnik petits pois en conserve Rolnik petits pois en conserve
400 g
10,83zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2029-10-30
Bonduelle pois ekstradrobny Bonduelle pois ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet Bio Europe Green Peas Bio Planet Bio Europe Green Peas
marinés dans une BIO jar 350 g
27,71zł/kg

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
Bonduelle Pousses de la fève Mung Bonduelle Pousses de la fève Mung
date d'expiration 2027-12-31
Bonduelle haricots verts coupés Bonduelle haricots verts coupés
425 ml
16,47zł/l

prix: 7 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
340 ml
15,41zł/l

prix: 5,24 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle haricots rouges maïs Bonduelle haricots rouges maïs
mexicain 425 ml
21,18zł/l

prix: 9 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-11-30
Bonduelle maïs en conserve Bonduelle maïs en conserve
170 ml
26,53zł/l

prix: 4,51 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2029-08-31
Bonduelle maïs Bonduelki d'or Bonduelle maïs Bonduelki d'or
170 g
28,41zł/kg

prix: 4,83 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-08-31
Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
340 g
25,59zł/kg

prix: 8,70 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-08-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5