petits pois en conserve

Rolnik
52petits pois en conserve
petits pois en conservepetits pois en conserve
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-10-30

pojemność

cena za kilogram

10,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000410

5900919000410

prix: 4,33 zł

4.33 PLN 2029-10-30 NewCondition
groszek zielony, woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna296 kJ
Wartość energetyczna70 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany11,1 g
w tym cukry1,9 g
Białko4,1 g
Sól0,93 g

zebrane w szczycie sezonu
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Groszek konserwowy. Produkt sterylizowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 400 ml
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni. Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Kwidzyn petits pois en conserve Kwidzyn petits pois en conserve
    400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2028-06-30
    Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
    400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-07-23
    Jamar Jamar groszek konserwowy Jamar Jamar groszek konserwowy
    400 g
    9,40zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-31
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
    l'épi 314 ml
    37,71zł/l

    prix: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-11
    Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
    Blueberry 314ml

    prix: 11,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-02-28
    Rolnik choucroute Rolnik choucroute
    850 g
    8,53zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-04-11
    Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
    350 g
    14,26zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-20
    Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
    650 g
    14,52zł/kg

    prix: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-13
    PRIX RÉDUIT -25%
    Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
    date d'expiration 2026-11-10
    Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
    315 ml
    17,27zł/l

    prix: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5