Bonduelle
51
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

30,56 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681012583

3083681012583

prix: 4,89 zł

4.89 PLN 2028-05-31 NewCondition
Bonduelle Bonduelle Czerwona Bonduelle Bonduelle Czerwona
fasola ugotowana 160 g
31,50zł/kg

prix: 5,04 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-11-30
czerwona fasola, woda, sól, substancja wiążąca: chlorek wapnia
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna486 kJ / 116 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany15,2 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik8,5 g
Białko8,3 g
Sól0,51 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
chrupka i pożywna*, źródło białka 8,3 g w 100 g, źródło błonnika, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
marque:Bonduelle
Nom du produit réglementé par la loi:Czerwona fasola. Produkt sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Bonduelle Porcja na raz Bonduelle Bonduelle Porcja na raz
    czerwona 160 g
    47,38zł/kg

    prix: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2028-11-30
    Bonduelle Bonduelle Porcja na raz Bonduelle Bonduelle Porcja na raz
    cieciorka 160 g
    47,38zł/kg

    prix: 7,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-11-30
    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    Bonduelle haricots verts coupés Bonduelle haricots verts coupés
    425 ml
    16,47zł/l

    prix: 7 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-08-31
    Bonduelle haricots rouges maïs Bonduelle haricots rouges maïs
    mexicain 425 ml
    21,18zł/l

    prix: 9 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-11-30
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-26
    Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
    conserve 400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2030-04-30
    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Bonduelle Pousses de la fève Mung Bonduelle Pousses de la fève Mung
    date d'expiration 2027-12-31
    Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
    340 ml
    15,41zł/l

    prix: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-08-31
    Bonduelle petits pois en conserve Bonduelle petits pois en conserve
    212 ml
    21,37zł/l

    prix: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-06-30
    Bonduelle maïs en conserve Bonduelle maïs en conserve
    170 ml
    26,53zł/l

    prix: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    date d'expiration 2029-08-31
    Bonduelle maïs Bonduelki d'or Bonduelle maïs Bonduelki d'or
    170 g
    28,41zł/kg

    prix: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2028-08-31
    Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
    340 g
    25,59zł/kg

    prix: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-08-31
    Bonduelle champignon Letcho Bonduelle champignon Letcho
    épicé 800 ml
    19,64zł/l

    prix: 15,71 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-10-01
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5