confiture faible teneur en sucre de groseille à maquereau Kiwi

Łowicz
confiture faible teneur en sucre de groseille à maquereau Kiwiconfiture faible teneur en sucre de groseille à maquereau Kiwi
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731639

5900397731639

prix: 6,99 zł

acheter 8 szt. pour 6.89 zł/szt
6.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
owoce (35 %) (w tym agrest (20 %), kiwi (15 %)), woda, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca-guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, barwniki: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, kurkumina, Sporządzono z 35 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia606 kJ / 143 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany35 g
w tym cukry35 g
białko<0,5 g
sól0 g

100 % polskiego agrestu, bez konserwantów, Polska Marka
marque:ŁOWICZ
À propos de la marque:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Nom du produit réglementé par la loi:Dżem z grestu i kiwi o obiżonej zawartości cukrów
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de cerise 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de cassis 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 280 g
27,96zł/kg

prix: 7,83 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-06-30
PRIX RÉDUIT -10%
Łowicz Łowicz Dżem malinowy Łowicz Łowicz Dżem malinowy
280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre des fruits forestiers 240 g
59,88zł/kg

prix: 14,37 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 240 szt.

prix: 14,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 240 g
45,29zł/kg

prix: 10,87 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Łowicz canneberges à la viande Łowicz canneberges à la viande
et le fromage 230 g
49,57zł/kg

prix: 11,40 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5