matjasy

Lisner
25
To nie są matjasy tylko filety śledziowe ala matjas.matjasy
55
Pysznamatjasy
415matjasy
Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
matjasymatjasy
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-13

pojemność

cena za kilogram

44,91 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344016697

5900344016697

prix: 9,88 zł

9.88 PLN 2026-11-13 NewCondition
Lisner matjasy Lisner matjasy
date d'expiration 2026-10-31
80 % filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus)* [śledź, sól, glukoza, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu)], olej rzepakowy, substancja konserwująca (benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g po odsączeniu:
Energia727 kJ / 175 kcal
Tłuszcz12,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,4 g
Węglowodany0,1 g
w tym cukry0,0 g
Białko15,0 g
Sól6,4 g
Witamina D9,7 µg (194 % DRWS**)
Kwasy tłuszczowe Omega-32,45 g
Kwasy tłuszczowe EPA i DHA1,25 g
** Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Skorupiaki : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Soja : Może zawierać
Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Caractéristiques:dzika ryba, witamina D wspiera odporność, omega 3 źródło kwasów, bez glutenu
marque:Lisner
Nom du produit réglementé par la loi:Solone filety bez skóry ze śledzia atlantyckiego w oleju rzepakowym.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Préparation et utilisation:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Type d'emballage:Tacka
Adresse du producteur:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Adresse de retour:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 15 ocen.

  • 2025-08-19 07:21:29To nie są matjasy tylko filety śledziowe ala matjas.
  • Barbara , 2020-10-09 12:10:06Pyszna



Lisner rollmops dans la marinade Lisner rollmops dans la marinade
épicée aromatique 400 g
36,53zł/kg

prix: 14,61 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-27
Lisner Filets de hareng rural dans Lisner Filets de hareng rural dans
l'huile avec l'oignon 600 g
36,65zł/kg

prix: 21,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-11-22
Lisner flancs de harengs en Lisner flancs de harengs en
Bismark ​​saumure acetoacetamidobenzoic épicé 400 g
36,53zł/kg

prix: 14,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-20
Rafa Filets de harengs cuits dans Rafa Filets de harengs cuits dans
du vinaigre 1 kg

prix: 21,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-03
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
250 g
54,56zł/kg

prix: 13,64 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2030-06-09
la BIO IDEA La Bio Idea Anchois la BIO IDEA La Bio Idea Anchois
sardele w BIO 78 g
309,62zł/kg

prix: 24,15 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-17
Rafa Rafa Bismarck marynowany Rafa Rafa Bismarck marynowany
date d'expiration 2026-10-27
Lisner filets de hareng à la Lisner filets de hareng à la
moutarde 300 g
38,07zł/kg

prix: 11,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-25
Lisner Filets de harengs en Lisner Filets de harengs en
​​sauce à l'aneth 280 g
40,79zł/kg

prix: 11,42 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-11
Lisner pâte pastella et sandwich Lisner pâte pastella et sandwich
aux oeufs à la ciboulette 80 g
54,75zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-09
Lisner pastella sandwich pâte Lisner pastella sandwich pâte
avec du saumon à la ciboulette 80 g
53,25zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-11-03
Lisner hareng à la sauce au Lisner hareng à la sauce au
yaourt 300 g
38,20zł/kg

prix: 11,46 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-11-05
Lisner Filets de harengs en Lisner Filets de harengs en
​​sauce à l'aneth 170 g
46,12zł/kg

prix: 7,84 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-20
Lisner Lisner Pastella Lisner Lisner Pastella
g méditerranéenne Pâtes aux tomates séchées 80 80 g
49,88zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5