faible teneur en sucre confiture de cerise

Łowicz
55
Smaku bardzo dobryfaible teneur en sucre confiture de cerise
35
Mylna etykietka, co do zawartosci owocowfaible teneur en sucre confiture de cerise
35
Mylna etykietka, co do zawartosci owocowfaible teneur en sucre confiture de cerise
55
Ok.faible teneur en sucre confiture de cerise
49faible teneur en sucre confiture de cerise
faible teneur en sucre confiture de cerisefaible teneur en sucre confiture de cerise
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397006546

5900397006546

prix: 6,99 zł

acheter 8 szt. pour 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
wiśnie (40 %), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca - guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia611 kJ / 144 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany35 g
w tym cukry35 g
białko<0,5 g
sól0 g

100 % polskich wiśni, bez konserwantów, Polska Marka
Avertissement de sécurité:Produkt może zawierać pestkę i/lub jej fragmenty
marque:Łowicz
À propos de la marque:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Nom du produit réglementé par la loi:Dżem wiśniowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • 2026-03-09 09:20:55Smaku bardzo dobry
  • 2025-04-14 09:33:42Mylna etykietka, co do zawartosci owocow
  • 2025-04-14 09:33:35Mylna etykietka, co do zawartosci owocow
  • Marek , 2024-11-28 15:34:43Ok.



Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de cassis 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 280 g
27,96zł/kg

prix: 7,83 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de groseille à maquereau Kiwi 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-06-30
PRIX RÉDUIT -10%
Łowicz Łowicz Dżem malinowy Łowicz Łowicz Dżem malinowy
280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre des fruits forestiers 240 g
59,88zł/kg

prix: 14,37 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 240 szt.

prix: 14,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 240 g
45,29zł/kg

prix: 10,87 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Łowicz canneberges à la viande Łowicz canneberges à la viande
et le fromage 230 g
49,57zł/kg

prix: 11,40 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5