Jamar jest popularną polską marką oferującą przetwory warzywne i owocowe. Produkty te możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Jeśli złożysz zamówienie dziś - już jutro możesz oczekiwać kuriera. Im więcej zamówisz, tym niższe będą koszty dostawy. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując przez Internet.

 
skip
5906716203252 5906716203252 Jamar
Jamar Jamar Sos słodko-kwaśny Jamar Jamar Sos słodko-kwaśny
date d'expiration
2028-02-29
 
5906716206567 5906716206567 Jamar
Jamar Jamar Marmolada miękka Jamar Jamar Marmolada miękka
Jamar Jamar Marmolada miękka
5 5
5 2 Jamar Jamar Marmolada miękka
date d'expiration 2027-07-31
5906716201494 5906716201494 Jamar
Jamar Tutti Frutti dur marmelade , Jamar Tutti Frutti dur marmelade ,
fruits mélangés 600 g
14,68zł/kg

prix: 8,81 zł

PLN
1
4
Jamar Tutti Frutti dur marmelade ,
4 5
4.5 4 Jamar Tutti Frutti dur marmelade ,
date d'expiration 2027-05-31
5901844100855 5901844100855 Jamar
Jamar Jamar Pulpa pomidorowa Jamar Jamar Pulpa pomidorowa
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2028-09-30
5901844102286 5901844102286 Jamar
Jamar Jamar Ketchup łagodny Jamar Jamar Ketchup łagodny
270 g
21,04zł/kg

prix: 5,68 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-05-31
5906716205669 5906716205669 Jamar
Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy
80 g
37,38zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2028-01-31
5906716200596 5906716200596 Jamar
Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy
180 g
20,50zł/kg

prix: 3,69 zł

PLN
1
13
Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy
5 5
5 5 Jamar Jamar Koncentrat pomidorowy
date d'expiration 2028-05-31
5901844100176 5901844100176 Jamar
Jamar Jamar Mieszanka warzywna Jamar Jamar Mieszanka warzywna
380 g
14,92zł/kg

prix: 5,67 zł

PLN
1
14
Jamar Jamar Mieszanka warzywna
4 5
4.5 2 Jamar Jamar Mieszanka warzywna
date d'expiration 2027-04-30
5906716201531 5906716201531 Jamar
Jamar Jamar Mieszanka Jamar Jamar Mieszanka
wielo-warzywna 470 g
14,00zł/kg

prix: 6,58 zł

PLN
1
23
Jamar Jamar Mieszanka
5 5
5 1 Jamar Jamar Mieszanka
date d'expiration 2028-10-31
5906716209827 5906716209827 Jamar
Jamar Jamar Mus jabłkowy Jamar Jamar Mus jabłkowy
260 g
16,58zł/kg

prix: 4,31 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2029-01-31
5901844102934 5901844102934 Jamar
Jamar Jamar Ocet cydrowy 5% Jamar Jamar Ocet cydrowy 5%
kwasowości 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
44
date d'expiration
2027-04-30
5901844100619 5901844100619 Jamar
Jamar Jamar Ocet jablkowy Jamar Jamar Ocet jablkowy
250 ml
27,04zł/l

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
Jamar Jamar Ocet jablkowy
5 5
5 1 Jamar Jamar Ocet jablkowy
date d'expiration 2028-02-25
5906716205423 5906716205423 Jamar
Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
5 litrów
11,15zł/l

prix: 55,73 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-02-29
5901844102958 5901844102958 Jamar
Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
kwasowości 500 ml
17,68zł/l

prix: 8,84 zł

PLN
1
29
date d'expiration
2027-04-30
5901844100077 5901844100077 Jamar
Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO
BIO
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
500 ml
13,68zł/l

prix: 6,84 zł

PLN
1
24
Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO
5 5
5 2 Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO
date d'expiration 2028-04-30
5901844101616 5901844101616 Jamar
Jamar Jamar Passata Rustica Jamar Jamar Passata Rustica
z Oliwkami 490 g
13,37zł/kg

prix: 6,55 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-07-31
5906716204679 5906716204679 Jamar
Jamar Jamar Passata pomidorowa Jamar Jamar Passata pomidorowa
500 g
9,98zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
Jamar Jamar Passata pomidorowa
5 5
5 1 Jamar Jamar Passata pomidorowa
date d'expiration 2028-02-29
5901844102392 5901844102392 Jamar
Jamar Jamar Pomidory drobno Jamar Jamar Pomidory drobno
krojone 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-08-30
5906716203573 5906716203573 Jamar
Jamar Jamar Sos boloński Jamar Jamar Sos boloński
date d'expiration
2028-02-29
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar groszek konserwowy Jamar Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
1
Jamar Jamar groszek konserwowy
4 5
4.5 3 Jamar Jamar groszek konserwowy
date d'expiration 2027-07-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Jamar groszek konserwowy Jamar Jamar groszek konserwowy
400 g
9,88zł/kg

prix: 3,95 zł

PLN
1
6
Jamar Jamar groszek konserwowy
4 5
4.5 3 Jamar Jamar groszek konserwowy
date d'expiration 2028-07-31
5906716200060 5906716200060 Jamar
Jamar Jamar Ćwikła z chrzanem Jamar Jamar Ćwikła z chrzanem
300 g
14,37zł/kg

prix: 4,31 zł

PLN
1
2
Jamar Jamar Ćwikła z chrzanem
5 5
5 5 Jamar Jamar Ćwikła z chrzanem
date d'expiration 2027-06-30
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar haricots blancs en conserve Jamar haricots blancs en conserve
400 g
12,80zł/kg

prix: 5,12 zł

PLN
1
11
Jamar haricots blancs en conserve
4 5
4 2 Jamar haricots blancs en conserve
date d'expiration 2028-01-31
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar haricots blancs en conserve Jamar haricots blancs en conserve
400 g
13,45zł/kg

prix: 5,38 zł

PLN
1
9
Jamar haricots blancs en conserve
4 5
4 2 Jamar haricots blancs en conserve
date d'expiration 2029-02-28
5906716200930 5906716200930 Jamar
Jamar mélanger légumes carottes, Jamar mélanger légumes carottes,
pois, maïs 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar mélanger légumes carottes,
5 5
5 2 Jamar mélanger légumes carottes,
date d'expiration 2029-01-31
5906716200565 5906716200565 Jamar
Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
betterave 300 g
14,43zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
3
Jamar râpé cornichon de
5 5
5 5 Jamar râpé cornichon de
date d'expiration 2027-12-31
5906716200947 5906716200947 Jamar
Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
pois légumes 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar un mélange de carottes et
5 5
5 2 Jamar un mélange de carottes et
date d'expiration 2028-12-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5