Jamar Passatę Rustica Jamar Premium z Oliwkami wyróżniają surowce najwyższej jakości oraz unikalna konsystencja. Pomidory których używamy do produkcji to wyselekcjonowane polskie odmiany, które w połączeniu z hiszpańskimi oliwkami stanowią doskonałą bazę do dań kuchni śródziemnomorskiej. Wyjątkowy smak i konsystencja wyróżniają Passatę Rustica gwarantując jej szczególne miejsce w sercach i kuchniach miłośników pomidorowych przysmaków.
masa netto

masa netto

490 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

13,37 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844101616

5901844101616

prix: 6,55 zł

6.55 PLN 2027-07-31 NewCondition
przecier pomidorowy (97 %), oliwki zielone krojone (oliwki zielone, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy) (3 %), Otrzymano ze 180 g pomidorów na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia134 kJ / 32 kcal
Tłuszcze0,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany3,8 g
w tym cukry3,7 g
Błonnik2,0 g
Białko1,5 g
Sól0,15 g

Passatę Rustica Jamar Premium z Oliwkami wyróżniają surowce najwyższej jakości oraz unikalna konsystencja. Pomidory których używamy do produkcji to wyselekcjonowane polskie odmiany, które w połączeniu z hiszpańskimi oliwkami stanowią doskonałą bazę do dań kuchni śródziemnomorskiej. Wyjątkowy smak i konsystencja wyróżniają Passatę Rustica gwarantując jej szczególne miejsce w sercach i kuchniach miłośników pomidorowych przysmaków.
Caractéristiques:900 g pomidorów w 1 butelce, Produkt polski, pomidory z polskich pól, hiszpańskie oliwki
marque:Jamar
À propos de la marque:Jamar Premium - Naturalnie inspirujący smak!
Nom du produit réglementé par la loi:Przecier pomidorowy z cząstkami pomidorów, z zielonymi oliwkami. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na górze opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 ℃ do +25 ℃. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Type d'emballage:Bottle
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
300 ml
24,67zł/l

prix: 7,40 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-10-30
Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2029-05-05
Rolnik purée de concombres Rolnik purée de concombres
marinés 315 g
14,57zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-03
Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Primavika houmous naturel Primavika houmous naturel
160 g
60,38zł/kg

prix: 9,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-01
Primavika tahini naturel Primavika tahini naturel
185 g
56,22zł/kg

prix: 10,40 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-03
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Rolnik Concentré de tomate Rolnik Concentré de tomate
200 g
21,60zł/kg

prix: 4,32 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-08-27
Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
betterave 300 g
14,43zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-31
Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
pois légumes 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-12-31
Jamar mélanger légumes carottes, Jamar mélanger légumes carottes,
pois, maïs 470 g
14,04zł/kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-01-31
Jamar Tutti Frutti dur marmelade , Jamar Tutti Frutti dur marmelade ,
fruits mélangés 600 g
14,68zł/kg

prix: 8,81 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-31
Jamar haricots blancs en conserve Jamar haricots blancs en conserve
400 g
12,80zł/kg

prix: 5,12 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-31
Jamar Jamar Mieszanka warzywna Jamar Jamar Mieszanka warzywna
380 g
14,92zł/kg

prix: 5,67 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-04-30
Jamar Jamar groszek konserwowy Jamar Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-07-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5