Jamar
51
Mieszanka meksykańska Jamar to mix czterech wyjątkowych warzyw: kukurydzy, groszku, papryki i marchewki. Na bazie takiego zestawu można skomponować wiele wspaniałych dań, nie tylko kuchni meksykańskiej!
masa netto

masa netto

470 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-10-31

pojemność

cena za kilogram

14,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716201531

5906716201531

prix: 6,58 zł

acheter 8 szt. pour 5.90 zł/szt
6.58 PLN 2028-10-31 NewCondition
warzywa (marchew 35 %, groszek zielony 30 %, kukurydza 20 %, fasola czerwona 10 %, papryka czerwona 5 %), woda, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g odsączonego produktu
Energia272 kJ / 65 kcal
Tłuszcz0,8 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany9,0 g
- w tym cukry4,0 g
Błonnik3,9 g
Białko3,4 g
Sól0,55 g

Mieszanka meksykańska Jamar to mix czterech wyjątkowych warzyw: kukurydzy, groszku, papryki i marchewki. Na bazie takiego zestawu można skomponować wiele wspaniałych dań, nie tylko kuchni meksykańskiej!
Caractéristiques:naturalnie wysoka zawartość białka, naturalnie wysoka zawartość błonnika, na wodzie ze źródeł jurajskich
marque:Jamar
À propos de la marque:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nom du produit réglementé par la loi:Mieszanka warzywna konserwowa. Produkt sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Jamar un mélange de carottes et Jamar un mélange de carottes et
    pois légumes 470 g
    14,04zł/kg

    prix: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-12-31
    Jamar mélanger légumes carottes, Jamar mélanger légumes carottes,
    pois, maïs 470 g
    14,04zł/kg

    prix: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-01-31
    Hektor Hektor Sałatka obiadowa Hektor Hektor Sałatka obiadowa
    firmowa 470 g
    12,74zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-07-30
    Devaldano cèpes marinés Devaldano cèpes marinés
    280 g
    41,32zł/kg

    prix: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-04-30
    Rolnik agriculteur Salade de Rolnik agriculteur Salade de
    tomates vertes 850 g 850 g
    9,76zł/kg

    prix: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-06-30
    Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
    890 g
    8,98zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-05-30
    Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
    460 g
    13,02zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-05-30
    Jamar Jamar Mieszanka warzywna Jamar Jamar Mieszanka warzywna
    380 g
    14,92zł/kg

    prix: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-04-30
    Jamar Jamar Ćwikła z chrzanem Jamar Jamar Ćwikła z chrzanem
    300 g
    14,37zł/kg

    prix: 4,31 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
    betterave 300 g
    14,43zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-12-31
    Jamar Tutti Frutti dur marmelade , Jamar Tutti Frutti dur marmelade ,
    fruits mélangés 600 g
    14,68zł/kg

    prix: 8,81 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-05-31
    Jamar haricots blancs en conserve Jamar haricots blancs en conserve
    400 g
    12,80zł/kg

    prix: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-31
    Jamar Jamar groszek konserwowy Jamar Jamar groszek konserwowy
    400 g
    9,40zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5