raifort

Krakus
51raifort
Ze świeżego chrzanu Kremowa konsystencja z wyczuwalnymi chrzanowymi wiórkami. Swą wyrafinowaną ostrością wzbogaca smak mięs i wędlin.
raifortraifort
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

27,84 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731554

5900397731554

prix: 5,29 zł

5.29 PLN 2027-05-30 NewCondition
korzeń chrzanu (60 %), woda, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g:
energia654 kJ / 157 kcal
tłuszcz9,8 g
w tym kwasy nasycone0,7 g
węglowodany12 g
w tym cukry9,5 g
białko2,7 g
sól1,4 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Ze świeżego chrzanu Kremowa konsystencja z wyczuwalnymi chrzanowymi wiórkami. Swą wyrafinowaną ostrością wzbogaca smak mięs i wędlin.
Caractéristiques:bez zagęstników, Polska Marka
marque:Krakus
À propos de la marque:Krakus Gwarancja Smaku Krakus Marka Eksportowa
Nom du produit réglementé par la loi:Chrzan tarty.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Préparation et utilisation:Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszaj.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
Adresse de retour:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    bioragnica nouva artichauts bioragnica nouva artichauts
    BIO
    artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile
    Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile 190 g
    91,95zł/kg

    prix: 17,47 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-11-30
    bioragnica nouva tomates bioragnica nouva tomates
    Bioragnica Nouva séchées en saumure BIO huile 190 g
    85,79zł/kg

    prix: 16,30 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-05-01
    la BIO IDEA La Bio Idea pomidory la BIO IDEA La Bio Idea pomidory
    w suszone 190 g
    88,58zł/kg

    prix: 16,83 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-11-30
    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
    510 g
    11,51zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-17
    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
    grand-mère 480 g
    14,56zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-01-31
    Krakus kabanosy 180g Krakus kabanosy 180g
    date d'expiration 2026-12-23
    Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
    300 ml
    24,67zł/l

    prix: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-10-30
    Krakus jarret de porc Krakus jarret de porc
    300 g
    31,10zł/kg

    prix: 9,33 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2028-06-12
    Krakus Anglais ragoût Krakus Anglais ragoût
    300 g
    31,07zł/kg

    prix: 9,32 zł

    PLN
    1
    32
    date d'expiration 2028-05-26
    Krakus porc jus Krakus porc jus
    300 g
    37,97zł/kg

    prix: 11,39 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-07-28
    Krakus Porc de luxe Déjeuner Krakus Porc de luxe Déjeuner
    300 g
    30,97zł/kg

    prix: 9,29 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2028-03-27
    Krakus épaule de porc Krakus épaule de porc
    date d'expiration 2028-05-18
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5