l'huile de pépins de raisin

Monini Olej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.\n\nOlej z pestek Monini idealny do...\n...smażenia, ...grillowania, ...pieczenia
l'huile de pépins de raisinl'huile de pépins de raisin
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-22

pojemność

cena za litr

30,25 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80054696

prix: 30,25 zł

acheter 6 szt. pour 29.80 zł/szt
30.25 PLN 2027-11-22 NewCondition
olej z pestek winogron
Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu
Wartość energetyczna 3404 kJ
828 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Tłuszcz w tym:92 g
kwasy nasycone 11 g
jednonienasycone 24 g
wielonienasycone 57 g
Cholesterol 0 mg
Błonnik 0 g
Sód 0 g

Olej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.
Olej z pestek Monini idealny do...
...smażenia, ...grillowania, ...pieczenia
Caractéristiques:smażenie-grill-pieczenie
marque:Monini
Nom du produit réglementé par la loi:Olej z pestek winogron
Conservation:Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:MONINI S.p. A.
S.S. Flaminia KM. 129
06049 Spoleto (PG)
Włochy
Adresse de retour:MONINI Polska Sp. z o.o.
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań
Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
1 litr

prix: 12,18 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-03-04
Bartek l'huile de tournesol Bartek l'huile de tournesol
1 litr

prix: 12,33 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-28
huile de canola polonais huile de canola polonais
1 litr

prix: 9,25 zł

PLN
1
108
date d'expiration 2027-09-04
Basso Basso Oliwa z wytłoczyn Basso Basso Oliwa z wytłoczyn
oliwek 1 litr

prix: 32,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-12-30
PRIX RÉDUIT -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

prix: 14,92 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-11-30
Big Nature Big Nature Olej lniany Big Nature Big Nature Olej lniany
tłoczony 1 litr

prix: 26,34 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-17
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-17
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-25
Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-06
Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
z oliwek 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-08-27
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-12-18
Monini classico huile d'olive de Monini classico huile d'olive de
première pression à froid 500 ml
62,52zł/l

prix: 31,26 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-27
Monini huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin
Monini huile de pépins de raisin 500 ml
36,38zł/l

prix: 18,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-10-22
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
99,24zł/l

prix: 24,81 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5