forêt canneberge

Devaldano
55
5forêt canneberge
54forêt canneberge
forêt cannebergeforêt canneberge
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-01-30

pojemność

cena za kilogram

27,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904378880323

5904378880323

prix: 7,99 zł

acheter 6 szt. pour 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2029-01-30 NewCondition
żurawina 30 %, woda, cukier, jabłka 18 %, skrobia modyfikowana, substancja żelująca: pektyny, koncentrat soku z czarnej marchwi, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, aromat
Wartości odżywcze (%)wartość odżywcza 100 g
wartość energetyczna489 kJ / 115 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany27 g
w tym cukry22 g
białko<0,5 g
sól0,02 g

jako przekąska, jako przystawka, do sałatek, do kanapek
marque:Devaldano
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Żurawina leśna z dodatkiem jabłka. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed dostępem światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6 °C do 7 dni. Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii w górnej części słoja.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Adresse de retour:Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DANEX Sp. z o.o., Rosko ul. Dworcowa 34, 64-730 Wieleń
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2023-09-03 07:47:095



Devaldano forêt bleuets Devaldano forêt bleuets
date d'expiration 2027-03-30
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Łowicz canneberges à la viande Łowicz canneberges à la viande
et le fromage 230 g
49,57zł/kg

prix: 11,40 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-28
Sante Cranberry Żurawina do mięs Sante Cranberry Żurawina do mięs
i serów 200 g
30,70zł/kg

prix: 6,14 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-02-19
Devaldano coq mariné Devaldano coq mariné
275 g
62,36zł/kg

prix: 17,15 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-01-30
Devaldano cèpes marinés Devaldano cèpes marinés
280 g
41,32zł/kg

prix: 11,57 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-04-30
Devaldano Devaldano Maślak Devaldano Devaldano Maślak
date d'expiration 2028-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5