vinaigre balsamique de Modène bio

Alce Nero

Ocet balsamiczny z Modeny z ekologicznych winogron Emilian, leżakowany w tradycyjnych drewnianych beczkach. Stanowi wyśmienity dodatek do potraw kuchni śródziemnomorskiej, m.in. do mięs, sałat, marynat i sosów. Kwasowość: 6 %.

vinaigre balsamique de Modène biovinaigre balsamique de Modène bio
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

69,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004908512

8009004908512

prix: 17,39 zł

17.39 PLN NewCondition

ocet winny*, moszcz winogronowy*, gotowany moszcz winogronowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Ocet balsamiczny z Modeny z ekologicznych winogron Emilian, leżakowany w tradycyjnych drewnianych beczkach. Stanowi wyśmienity dodatek do potraw kuchni śródziemnomorskiej, m.in. do mięs, sałat, marynat i sosów. Kwasowość: 6 %.


marque:

Alce Nero


Bio Food vinaigre de pomme BIO 250 Bio Food vinaigre de pomme BIO 250
ml - BIO ALIMENTAIRE 250 ml
41,64zł/l

prix: 10,41 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-28
Octim vinaigre Octim avec du vin Octim vinaigre Octim avec du vin
blanc Olsztynka 250 ml
38,12zł/l

prix: 9,53 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-12-30
Octim vinaigre Octim avec Octim vinaigre Octim avec
Olsztynka avec du vin rouge 250 ml
38,12zł/l

prix: 9,53 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-06-09
Jamar Jamar Ocet jablkowy Jamar Jamar Ocet jablkowy
250 ml
27,04zł/l

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-25
Octim vinaigre d'alcool Octim vinaigre d'alcool
500 ml
11,98zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim vinaigre de pomme de pommes Octim vinaigre de pomme de pommes
polonaises sans conservateurs 10 % d'acidité 5 litrów
9,42zł/l

prix: 47,10 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2028-07-02
Octim Vinaigre d'alcool 10 % Octim Vinaigre d'alcool 10 %
Acidité 500 ml
8,30zł/l

prix: 4,15 zł

PLN
1
21
Bio Food vinaigre de pomme bio Bio Food vinaigre de pomme bio
700 ml
21,41zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-19
Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
espresso commerce équitable 250 g
190,32zł/kg

prix: 47,58 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-17
Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
arabica moka commerce équitable 250 g
181,76zł/kg

prix: 45,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-10
Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
191,96zł/kg

prix: 47,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-17
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
épeautre 500 g
31,02zł/kg

prix: 15,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-09
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5