une grande feuille de levure gâteau

Delecta
51une grande feuille de levure gâteau
une grande feuille de levure gâteauune grande feuille de levure gâteau
masa netto

masa netto

600. g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

15,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983002693

5900983002693

prix: 9,34 zł

acheter 6 szt. pour 9.20 zł/szt
9.34 PLN 2027-08-30 NewCondition
mąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, sól, syrop glukozowy, mleko w proszku odtłuszczone, aromat, barwnik: karoteny, naturalny ekstrakt z wanilii
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna1408 kJ
Wartość energetyczna335 kcal
Tłuszcz12 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,9 g
Węglowodany48 g
w tym cukry15 g
Białko8,0 g
Sól0,44 g
*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Wartości odżywcze liczone ze składnikami podanymi w wersji podstawowej (z mlekiem 2 % tł. i margaryną 80 % tł.).
ok. 1150 g produktu po przygotowaniu (30 porcji)

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
pyszna klasyka, pyszna klasyka, łatwe w przygotowaniu
marque:Delecta
À propos de la marque:Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj... w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje. Piecz śmiało dla innych... ot tak... prosto z serca
Nom du produit réglementé par la loi:Ciasto drożdżowe z kruszonką. Mieszanka do domowego wypieku ciasta.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii: patrz na tyle opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Ciasto drożdżowe Lista zakupów Do ciasta: 3 jaja 300 ml mleka 100 g margaryny Do kruszonki: 4 łyżki mąki pszennej (60 g) 3 łyżki cukru (45 g) 35 g margaryny Sposób przygotowania: 1. Przygotuj kruszonkę: Zagnieć mąkę i cukier z miękką margaryną, rozkrusz. 2. Wlej do garnka mleko, dołóż margarynę. Razem podgrzewaj do rozpuszczenia margaryny, ostudź. Roztwór powinien być lekko ciepły (maks. temp. 40 °C). 3. Wsyp zawartość opakowania do wysokiego naczynia, dodaj jaja i stopniowo wlewaj mleko z margaryną. Miksuj (mieszadła świderki) ok. 5 min. 4. Gotową masę przełóż do wyłożonej papierem do pieczenia blachy o wymiarach ok. 25 x 35 cm, posyp kruszonką. 5. Odstaw w ciepłe miejsce na 30 min do wyrośnięcia. 6. Wstaw do zimnego piekarnika i piecz w temp. 170-180 °C bez termoobiegu przez ok. 40-50 min do złocistego koloru kruszonki (sprawdź patyczkiem, czy ciasto jest upieczone). Baw się smakiem! Nasze ciasto drożdżowe doskonale smakuje z dodatkiem rodzynek i startej skórki cytrynowej. Możesz je również podać z dodatkiem rabarbaru czy ulubionych owoców (jabłka, wiśnie, śliwki).
Type d'emballage:Woreczek
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dr. Oetker Dr. Oetker fromage non Dr. Oetker Dr. Oetker fromage non
    cuit avec une garniture en poudre gelée 195 g
    35,85zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
    gâteau avec la saveur chocoloate 670 g
    13,42zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-08-30
    Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
    yaourt gâteau 640 g
    13,89zł/kg

    prix: 8,89 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-09-30
    Delecta grand pain d'épice de la Delecta grand pain d'épice de la
    date d'expiration 2027-06-30
    Delecta muffins en peluche avec Delecta muffins en peluche avec
    des copeaux de chocolat 280 g
    29,79zł/kg

    prix: 8,34 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-28
    Dr. Oetker Dr. Oetker colorant Dr. Oetker Dr. Oetker colorant
    alimentaire rouge 10 g
    582,00zł/kg

    prix: 5,82 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-05-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker colorant Dr. Oetker Dr. Oetker colorant
    alimentaire vert 10 g
    582,00zł/kg

    prix: 5,82 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-07-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Delecta Kujawianka succédané de Delecta Kujawianka succédané de
    café 500 g
    12,76zł/kg

    prix: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-30
    Delecta crème Karpatka orginalna Delecta crème Karpatka orginalna
    250 g
    19,56zł/kg

    prix: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-05-30
    Delecta boule de neige en poudre Delecta boule de neige en poudre
    dessert d'origine 51 g
    41,96zł/kg

    prix: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-06-30
    PRIX RÉDUIT -25%
    Delecta chicorée Kujawianka de Delecta chicorée Kujawianka de
    café 200 g
    14,95zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-30
    Delecta grand pudding et crémeuse Delecta grand pudding et crémeuse
    64 g
    29,06zł/kg

    prix: 1,86 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-11-30
    Delecta Delecta acide citrique 20 Delecta Delecta acide citrique 20
    g 20 g
    58,50zł/kg

    prix: 1,17 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2029-05-30
    PRIX RÉDUIT -25%
    Delecta Delecta 2-1 sucre Delecta Delecta 2-1 sucre
    gélifiant 500 g 500 g
    10,78zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2026-10-30
    Delecta Delecta levure 30 g Delecta Delecta levure 30 g
    30 g
    50,67zł/kg

    prix: 1,52 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2027-03-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5