Xylitol - sucre de bouleau

Sodasan
51Xylitol - sucre de bouleau

Ksylitol jest naturalną substancją słodzącą, zamiennikiem dla tradycyjnego cukru. Produkowany jest z kory brzozy i nazywany zastępczo cukrem z brzozy. Wygląda i smakuje jak tradycyjny cukier. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami:

  • posiada ok. 40% mniej kalorii niż tradycyjny cukier.
  • zmniejsza łaknienie na cukier.
  • zapobiega próchnicy, reminalizuje szkliwo, przywraca właściwe pH w ustach
  • hamuje rozwój oraz likwiduje warunki sprzyjające namnażaniu pleśni i drożdżaków w przewodzie pokarmowym np. Candida albicans.
  • ma korzystny wpływ na mineralizację kości i jest zalecany w profilaktyce osteoporozy dzięki zwiększeniu przyswajalności wapnia.
  • posiada czternastokrotnie niższy Indeks Glikemiczny (IG = 9), trawienie odbywa się przy niskim udziale insuliny, obniżając poziom glukozy we krwi.
  • bezpieczny zamiennik cukru w diecie dla diabetyków.

100% naturalny, oryginalny produkt Fiński

Xylitol - sucre de bouleauXylitol - sucre de bouleau
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-24

pojemność

cena za kilogram

43,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231026

5903111231026

prix: 21,75 zł

21.75 PLN 2028-06-24 NewCondition

Skład: 100% ksylitol.


Ksylitol jest naturalną substancją słodzącą, zamiennikiem dla tradycyjnego cukru. Produkowany jest z kory brzozy i nazywany zastępczo cukrem z brzozy. Wygląda i smakuje jak tradycyjny cukier. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami:

  • posiada ok. 40% mniej kalorii niż tradycyjny cukier.
  • zmniejsza łaknienie na cukier.
  • zapobiega próchnicy, reminalizuje szkliwo, przywraca właściwe pH w ustach
  • hamuje rozwój oraz likwiduje warunki sprzyjające namnażaniu pleśni i drożdżaków w przewodzie pokarmowym np. Candida albicans.
  • ma korzystny wpływ na mineralizację kości i jest zalecany w profilaktyce osteoporozy dzięki zwiększeniu przyswajalności wapnia.
  • posiada czternastokrotnie niższy Indeks Glikemiczny (IG = 9), trawienie odbywa się przy niskim udziale insuliny, obniżając poziom glukozy we krwi.
  • bezpieczny zamiennik cukru w diecie dla diabetyków.

100% naturalny, oryginalny produkt Fiński


marque:Sodasan
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ksylitol sucre de bouleau Ksylitol sucre de bouleau
    500 g
    62,88zł/kg

    prix: 31,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-04-17
    Diamant sucre en morceaux Diamant sucre en morceaux
    Bio Planet produit de sucre de Bio Planet produit de sucre de
    canne brun de l'agriculture écologique 500 g
    20,42zł/kg

    prix: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-02-28
    Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
    non raffiné 500 g
    12,62zł/kg

    prix: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
    raffiné demerara petit 500 g
    12,72zł/kg

    prix: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Bio Planet la canne à sucre Bio Planet la canne à sucre
    lumière BIO 500 g - BIO PLANET 500 g
    17,00zł/kg

    prix: 8,50 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-09-30
    Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
    Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-26
    Ekologiko sucre de canne brun Ekologiko sucre de canne brun
    Ekologiko organique 500 g
    18,94zł/kg

    prix: 9,47 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-02-27
    Sodasan Couleur du détergent Sodasan Couleur du détergent
    liquide de lavage universel 1.5 litra
    25,48zł/l

    prix: 38,22 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan agent de nettoyage Sodasan agent de nettoyage
    du vinaigre bio respectueux de l'environnement sur ​​la base 1 litr

    prix: 21,68 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan Lotion biologique pour le Sodasan Lotion biologique pour le
    nettoyage 500 ml
    33,18zł/l

    prix: 16,59 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan nettoyage des cabines de Sodasan nettoyage des cabines de
    douche et salle de bains fluide pulvérisation 500 ml
    41,24zł/l

    prix: 20,62 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan lavage liquide couleur Sodasan lavage liquide couleur
    sensible 1.5 litra
    25,71zł/l

    prix: 38,56 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan Usine de cosmétiques bio Sodasan Usine de cosmétiques bio
    savon liquide Olive Bio Sensitive 300 ml
    61,43zł/l

    prix: 18,43 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2036-11-25
    Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
    le parfum de citronnelle bio 100 g
    111,60zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-10-16
    Sodasan Savon cosmétique bio avec Sodasan Savon cosmétique bio avec
    le parfum de bio amande 100 g
    111,60zł/kg

    prix: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-09-01
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5