Wawel
53
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-20

pojemność

cena za kilogram

49,92 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102026494

5900102026494

prix: 12,48 zł

12.48 PLN 2027-02-20 NewCondition
Wawel Wawel Krówka Słony karmel Wawel Wawel Krówka Słony karmel
250 g
49,44zł/kg

prix: 12,36 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-30
cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15 %, masło 4,6 % (z mleka), sól 1,7 %, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1646 kJ / 389 kcal
tłuszcz:7,2 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4,3 g
węglowodany:77 g
w tym cukry:62 g
białko:4,1 g
sól:1,7 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wawel
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Wawel Wawel Krówka mleczna Wawel Wawel Krówka mleczna
    250 g
    50,16zł/kg

    prix: 12,54 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-02-20
    Werthers Original bonbons Werthers Original bonbons
    date d'expiration
    2027-07-30
    Halls bonbons à la menthe Halls bonbons à la menthe
    eucalyptus

    prix: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2028-06-17
    Halls groseille doux Halls groseille doux
    33 g
    67,88zł/kg

    prix: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-11-04
    Halls Miel doux et de citron Halls Miel doux et de citron
    33 g
    67,88zł/kg

    prix: 2,24 zł

    PLN
    1
    24
    date d'expiration 2028-02-19
    Halls bonbons extra fort Halls bonbons extra fort
    33 g
    68,79zł/kg

    prix: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-12-14
    Werthers Original bonbons Werthers Original bonbons
    date d'expiration 2027-09-30
    Wawel château de trivia bonbons Wawel château de trivia bonbons
    en chocolat 1 kg

    prix: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-02-25
    Wawel bonbons et truffes au Wawel bonbons et truffes au
    chocolat 1 kg

    prix: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-03-30
    Wawel info coco Wawel info coco
    date d'expiration 2027-02-28
    Wawel White Castle info Wawel White Castle info
    date d'expiration 2027-02-28
    Wawel Wawel Danusia classique Wawel Wawel Danusia classique
    dessert au chocolat bourré de 38 g 38 g
    97,89zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2027-05-30
    Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
    160 g
    57,88zł/kg

    prix: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-03-30
    Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
    date d'expiration 2027-06-30
    Wawel Wawel Krówka słony karmel Wawel Wawel Krówka słony karmel
    1 kg

    prix: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5