Miel doux et de citron

Halls
52Miel doux et de citron
Miel doux et de citronMiel doux et de citron
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-19

pojemność

cena za kilogram

67,88 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

50985104

prix: 2,24 zł

acheter 20 szt. pour 2.21 zł/szt
2.24 PLN 2028-02-19 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1654 kJ
389 kcal
Tłuszcz0.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0.00 g
Węglowodany97.00 g
Cukry ogółem78.00 g
Białko0.02 g
Równoważna zawartość soli0.08 g

Halls
Nom du produit réglementé par la loi:Cukierki o smaku miodu i cytryny.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adresse de retour:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Halls groseille doux Halls groseille doux
    33 g
    67,88zł/kg

    prix: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-11-04
    Halls bonbons extra fort Halls bonbons extra fort
    33 g
    68,79zł/kg

    prix: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-12-14
    Werthers Original bonbons Werthers Original bonbons
    date d'expiration
    2027-07-30
    Halls bonbons à la menthe Halls bonbons à la menthe
    eucalyptus

    prix: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2028-06-17
    Werthers Original bonbons Werthers Original bonbons
    date d'expiration 2027-09-30
    Wawel château de trivia bonbons Wawel château de trivia bonbons
    en chocolat 1 kg

    prix: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-02-25
    Nimm2 bourré de bonbons orange et Nimm2 bourré de bonbons orange et
    de citron enrichis de vitamines 90 g
    55,44zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5