Roleski
pojemność netto

pojemność netto

285 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-28

pojemność

cena za litr

21,02 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044032833

5901044032833

prix: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-11-28 NewCondition
Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
date d'expiration 2027-07-20
Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
date d'expiration 2027-07-23
Kielecki Społem mayonnaise Kielce Kielecki Społem mayonnaise Kielce
310 g
31,19zł/kg

prix: 9,67 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-21
Winiary Winiary Majonez sałatkowy Winiary Winiary Majonez sałatkowy
date d'expiration 2027-01-25
Bio Bandits Bio Bandits Majonez Bio Bandits Bio Bandits Majonez
wegański BIO 370 ml
37,81zł/l

prix: 13,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-07-18
Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
date d'expiration 2027-01-31
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5