Tchibo Family Instant Coffee

Tchibo
51Tchibo Family Instant Coffee
Tchibo Family, skomponowana z naturalnie mocnych ziaren. Kawa o pobudzającym smaku i intensywnym aromacie.
Tchibo Family Instant CoffeeTchibo Family Instant Coffee
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-22

pojemność

cena za kilogram

152,60 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4046234767292

4046234767292

prix: 15,26 zł

15.26 PLN 2027-04-22 NewCondition
Tchibo Tchibo Family Instant Tchibo Tchibo Family Instant
Coffee 100 g
160,20zł/kg

prix: 16,02 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-13
Tchibo Family, skomponowana z naturalnie mocnych ziaren. Kawa o pobudzającym smaku i intensywnym aromacie.
Caractéristiques:intensywna i wyrazista
marque:Eduscho
Nom du produit réglementé par la loi:Kawa rozpuszczalna liofilizowana. Kawa naturalna.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po użyciu szczelnie zamknij słoik.
Préparation et utilisation:W zależności od preferencji wsyp do filiżanki jedną lub więcej łyżeczek kawy rozpuszczalnej Eduscho i zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Davidoff café instantané arôme Davidoff café instantané arôme
    date d'expiration 2027-08-14
    Nescafe Crème Sensazione café Nescafe Crème Sensazione café
    instantané 100 g
    273,70zł/kg

    prix: 27,37 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2028-08-31
    Cafe Prima petit café instantané Cafe Prima petit café instantané
    lumière et doux de 20% et de la chicorée à café 80 % de 100 g
    119,90zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2029-01-29
    Jacobs Jacobs Cronat Gold Jacobs Jacobs Cronat Gold
    100 g
    238,10zł/kg

    prix: 23,81 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-04-30
    Mount Hagen Mount Hagen kawa Mount Hagen Mount Hagen kawa
    rozpuszczalna 100 g
    426,20zł/kg

    prix: 42,62 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-03-01
    Mount Hagen Mount Hagen Kawa Mount Hagen Mount Hagen Kawa
    rozpuszczalna 100 g
    384,10zł/kg

    prix: 38,41 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-12-30
    Jacobs Jacobs Velvet Jacobs Jacobs Velvet
    100 g
    281,00zł/kg

    prix: 28,10 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-03-04
    Lebensbaum Lebensbaum Kawa Lebensbaum Lebensbaum Kawa
    rozpuszczalna 100 g
    475,30zł/kg

    prix: 47,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-10-27
    Tchibo café exclusif au sol Tchibo café exclusif au sol
    250 g
    83,36zł/kg

    prix: 20,84 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-12-28
    Tchibo famille de café moulu Tchibo famille de café moulu
    250 g
    62,56zł/kg

    prix: 15,64 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-01-01
    Tchibo Tchibo Famille café Tchibo Tchibo Famille café
    instantané lyophilisé 200 g
    143,90zł/kg

    prix: 28,78 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-05-11
    Tchibo Tchibo Family Kawa palona Tchibo Tchibo Family Kawa palona
    ziarnista 1 kg

    prix: 54,50 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-12
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5