Tchibo Famille café instantané lyophilisé

Tchibo
55Tchibo Famille café instantané lyophilisé
Tchibo Family, skomponowana z naturalnie mocnych ziaren. Kawa o pobudzającym smaku i intensywnym aromacie.
Tchibo Famille café instantané lyophiliséTchibo Famille café instantané lyophilisé
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-11

pojemność

cena za kilogram

143,90 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4046234767353

4046234767353

prix: 28,78 zł

acheter 6 szt. pour 28.35 zł/szt
28.78 PLN 2028-05-11 NewCondition
Tchibo Family, skomponowana z naturalnie mocnych ziaren. Kawa o pobudzającym smaku i intensywnym aromacie.
Caractéristiques:intensywna i wyrazista
marque:Eduscho
Nom du produit réglementé par la loi:Kawa rozpuszczalna liofilizowana. Kawa naturalna.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:W zależności od preferencji wsyp do filiżanki jedną lub więcej łyżeczek kawy rozpuszczalnej Eduscho i zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą. Po użyciu szczelnie zamknij słoik.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Nescafe classique pot de café Nescafe classique pot de café
    instantané 200 g
    153,20zł/kg

    prix: 30,64 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-05-30
    Cafe Prima petit café instantané Cafe Prima petit café instantané
    lumière et doux de 20% et de la chicorée à café 80 % de 200 g
    111,50zł/kg

    prix: 22,30 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2029-06-01
    Jacobs Jacobs Cronat Gold Jacobs Jacobs Cronat Gold
    200 g
    176,50zł/kg

    prix: 35,30 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-30
    Jacobs Jacobs Velvet Jacobs Jacobs Velvet
    date d'expiration 2028-04-15
    Jacobs Jacobs Kronung Jacobs Jacobs Kronung
    date d'expiration 2027-10-30
    Mała Czarna Mała Czarna Barista Mała Czarna Mała Czarna Barista
    200 g
    148,35zł/kg

    prix: 29,67 zł

    PLN
    1
    63
    date d'expiration 2028-05-26
    Mała Czarna Mała Czarna Gold Mała Czarna Mała Czarna Gold
    200 g
    120,65zł/kg

    prix: 24,13 zł

    PLN
    1
    142
    date d'expiration 2028-05-26
    Tchibo café exclusif au sol Tchibo café exclusif au sol
    250 g
    83,36zł/kg

    prix: 20,84 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-12-28
    Tchibo famille de café moulu Tchibo famille de café moulu
    250 g
    62,56zł/kg

    prix: 15,64 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-01-01
    Tchibo Tchibo Family Instant Tchibo Tchibo Family Instant
    Coffee 100 g
    152,60zł/kg

    prix: 15,26 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-22
    Tchibo Tchibo Family Kawa palona Tchibo Tchibo Family Kawa palona
    ziarnista 1 kg

    prix: 54,50 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-12
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5