Stovit
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

38,04 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295003679

5903295003679

prix: 9,51 zł

9.51 PLN 2027-09-30 NewCondition
truskawki, C: cukier i/lub S: syrop glukozowo-fruktozowy (kod na wieczku), substancja żelująca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 38 g na 100 g produktu
Gluten : Nie zawiera
Stovit
Nom du produit réglementé par la loi:Konfitura z truskawek. Niskosłodzona. Produkt pasteryzowany, bezglutenowy.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz
Adresse de retour:
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre des fruits forestiers 240 g
59,88zł/kg

prix: 14,37 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 240 szt.

prix: 14,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 240 g
45,29zł/kg

prix: 10,87 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-06-30
Herbapol Herbapol confiture de Herbapol Herbapol confiture de
cerise supplémentaire faible teneur en sucre 240 g
35,50zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-03-30
Herbapol Herbapol confiture à la Herbapol Herbapol confiture à la
fraise supplémentaire faible teneur en sucre 240 g
35,50zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-30
Herbapol Herbapol confiture de Herbapol Herbapol confiture de
framboise supplémentaire faible teneur en sucre 240 g
35,50zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-05-30
Hektor Hektor Konfitura Hektor Hektor Konfitura
z truskawek 330 g
24,21zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-04-30
Stovit Stovit Dżem z czarnych Stovit Stovit Dżem z czarnych
porzeczek 250 g
41,80zł/kg

prix: 10,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z truskawek Stovit Stovit Dżem z truskawek
250 g
37,52zł/kg

prix: 9,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z moreli Stovit Stovit Dżem z moreli
date d'expiration 2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z wiśni Stovit Stovit Dżem z wiśni
250 g
41,56zł/kg

prix: 10,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-12-30
Stovit Stovit Dżem z czarnej Stovit Stovit Dżem z czarnej
date d'expiration
2027-03-30
Stovit Stovit Marmolada Stovit Stovit Marmolada
wieloowocowa 240 g
22,38zł/kg

prix: 5,37 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

prix: 1,15 zł

PLN
1
58
date d'expiration
2027-09-15
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

prix: 10,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5