Stovit
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

43,52 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295156535

5903295156535

prix: 10,88 zł

10.88 PLN 2026-11-30 NewCondition
Stovit Stovit Dżem z czarnych Stovit Stovit Dżem z czarnych
porzeczek 250 g
41,80zł/kg

prix: 10,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z truskawek Stovit Stovit Dżem z truskawek
250 g
37,52zł/kg

prix: 9,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z moreli Stovit Stovit Dżem z moreli
date d'expiration 2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z wiśni Stovit Stovit Dżem z wiśni
250 g
41,56zł/kg

prix: 10,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-12-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Stovit Stovit Konfitura Stovit Stovit Konfitura
date d'expiration
2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z czarnej Stovit Stovit Dżem z czarnej
date d'expiration
2027-03-30
Stovit Stovit Marmolada Stovit Stovit Marmolada
wieloowocowa 240 g
22,38zł/kg

prix: 5,37 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

prix: 1,15 zł

PLN
1
58
date d'expiration
2027-09-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5