montagne de beurre de pat

Sobik
55
Polecam montagne de beurre de pat
52montagne de beurre de pat
montagne de beurre de patmontagne de beurre de pat
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

44,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907809372329

5907809372329

prix: 13,45 zł

13.45 PLN 2026-10-23 NewCondition
Zawartość tłuszczu 83% (tylko mleczny)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna3082 kJ/750 kcal
tłuszcz 83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 56,8 g
węglowodany 0,4 g
w tym cukry 0,4 g
białko 0,7 g
sól 0,02 g

Mleko : Zawiera
zawartość tłuszczu 83%, wyróżnione nagrodą Konsumenta - Najlepsze w Polsce, wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta 2008, wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta 2009, wyróżnione Laurem Konsumenta - Laur Konsumenta Top Marka 2011, wyróżnione Konsumenckim Liderem Jakości - Konsumencki Lider Jakości 2012, wyróżnione Konsumenckim Liderem Jakości - Konsumencki Lider Jakości - Lider 5-lecia 2011-2016
marque:Sobik
À propos de la marque:Sobik Gwarancja jakości
Nom du produit réglementé par la loi:Masło ekstra osełka górska
Conservation:Przechowywać poniżej 10°C. Chronić przed światłem. Rozmrożone.
Type d'emballage:Owijka
Adresse du producteur:„SOBIK" Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. Sp. k. ul. Stalmacha 43 43-430 Skoczów
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • jolanta , 2021-03-31 17:42:10Polecam



Sobik montagne osełeczka mini- Sobik montagne osełeczka mini-
beurre 100 g
50,00zł/kg

prix: 5 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-23
Jagr beurre supplémentaire de Jagr beurre supplémentaire de
Warlubie 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-08
Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
37,15zł/kg

prix: 7,43 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-24
Kerry Gold Kerrygold irlandais Kerry Gold Kerrygold irlandais
200g de beurre traditionnel 200 g
56,10zł/kg

prix: 11,22 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2026-12-22
Mlekovita Mlekovita beurre Mlekovita Mlekovita beurre
clarifié 250 g
60,88zł/kg

prix: 15,22 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-21
Piątnica Piątnica beurre Piątnica Piątnica beurre
supplémentaire de 82% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2026-12-13
Mlekovita Mlekovita Masło Mlekovita Mlekovita Masło
klarowane 200 g
59,95zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-21
Sobik Sobik Masło Klarowane Sobik Sobik Masło Klarowane
200 g
49,95zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-06-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5