Melvit
42
Otręby gryczane są produktem odpowiednim do bezpośredniego spożycia. Można dodawać je do jogurtów, kefirów, mleka, musli, surówek, a także różnych wypieków. Otręby gryczane znakomicie sprawdzają się jako zamiennik do panierowania potraw.
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-09

pojemność

cena za kilogram

25,05 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827013238

5906827013238

prix: 5,01 zł

5.01 PLN 2027-01-09 NewCondition

otręby gryczane


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1451 kJ/ 343 kcal
Tłuszcz 3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany 64 g
w tym cukry 4,4 g
Błonnik 6 g
Białko 12 g
Sól <0,01 g

Jęczmień : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Otręby gryczane są produktem odpowiednim do bezpośredniego spożycia. Można dodawać je do jogurtów, kefirów, mleka, musli, surówek, a także różnych wypieków. Otręby gryczane znakomicie sprawdzają się jako zamiennik do panierowania potraw.
Caractéristiques:wysoka zawartość błonnika pokarmowego
marque:Melvit
Nom du produit réglementé par la loi:Otręby gryczane
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Deser gryczany Składniki: 2 łyżeczki płatków owsianych Melvit 2 łyżeczki otrąb gryczanych Melvit 1 łyżeczka otrąb owsianych Melvit 1 szklanka mleka lub kefiru, suszone lub świeże owoce. Sposób przygotowania: Do miseczki z mlekiem lub jogurtem dodać płatki owsiane, otręby gryczane i owsiane. Dodać mieszankę suszonych, świeżych lub zmiksowanych owoców np.: banan, truskawka i jabłko. Wszystko dokładnie wymieszać. Smacznego!
Type d'emballage:Zgrzewane
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Melvit S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo-Borki
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
    date d'expiration
    2027-06-29
    Melvit Melvit d'avoine 200 g Melvit Melvit d'avoine 200 g
    200 g
    19,95zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-04-13
    Melvit Melvit Otręby owsiane BIO Melvit Melvit Otręby owsiane BIO
    BIO
    Melvit Otręby owsiane BIO Melvit Otręby owsiane BIO
    200 g
    24,25zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-01-25
    Sante gruau son Sante gruau son
    150 g
    22,07zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-07
    Bio Planet son épeautre Bio Planet son épeautre
    150 g
    31,73zł/kg

    prix: 4,76 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2026-12-11
    Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO
    PLANET 150 g
    25,93zł/kg

    prix: 3,89 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-17
    Bio Planet gruau son BIO 300 g Bio Planet gruau son BIO 300 g
    - BIO PLANET 300 g
    27,27zł/kg

    prix: 8,18 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-11-30
    Bio Planet Flocons d'épeautre 600 Bio Planet Flocons d'épeautre 600
    g BIO - BIO PLANET 600 g
    15,80zł/kg

    prix: 9,48 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-27
    Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
    Melvit 0,5 kg 500 g
    9,98zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2031-07-05
    Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-07
    Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
    400 g
    8,38zł/kg

    prix: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-03
    Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
    400 g
    9,35zł/kg

    prix: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-27
    Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
    blanc 400 g
    14,98zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-07-11
    Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
    torréfié 400 g
    13,33zł/kg

    prix: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-17
    Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
    1 kg
    11,00zł/kg

    prix: 11 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5