son épeautre

Bio Planet

Ekologiczne otręby ORKISZowe powstają podczas procesu przemiału ORKISZu na grys orkiszowy. W skład otrąb wchodzi głównie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna. Otręby są doskonałym źródłem błonnika. Doskonale smakują z przetworami MLECZNYmi. Mogą stanowić dodatek do musli, płatków, zup, sałatek i sosów. Polecamy również wykorzystanie otrąb w domowych wypiekach i potrawach mącznych. Otręby przed spożyciem zalecamy poddać krótkotrwałej obróbce cieplnej.

son épeautreson épeautre
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-11

pojemność

cena za kilogram

31,73 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665928

5907814665928

prix: 4,76 zł

4.76 PLN 2026-12-11 NewCondition

otręby ORKISZOWE* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Ekologiczne otręby ORKISZowe powstają podczas procesu przemiału ORKISZu na grys orkiszowy. W skład otrąb wchodzi głównie zewnętrzna, najbardziej wartościowa warstwa ziarna. Otręby są doskonałym źródłem błonnika. Doskonale smakują z przetworami MLECZNYmi. Mogą stanowić dodatek do musli, płatków, zup, sałatek i sosów. Polecamy również wykorzystanie otrąb w domowych wypiekach i potrawach mącznych. Otręby przed spożyciem zalecamy poddać krótkotrwałej obróbce cieplnej.


marque:

Bio Planet


Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO
PLANET 150 g
25,93zł/kg

prix: 3,89 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-17
Bio Planet Bio Planet Błonnik Bio Planet Bio Planet Błonnik
witalny BIO 150 g
131,93zł/kg

prix: 19,79 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-24
Bio Planet Bio Planet Superfoods Bio Planet Bio Planet Superfoods
Błonnik 150 g
63,27zł/kg

prix: 9,49 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-06-29
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
Bio Planet gruau son BIO 300 g Bio Planet gruau son BIO 300 g
- BIO PLANET 300 g
27,27zł/kg

prix: 8,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-30
Bio Planet Flocons d'épeautre 600 Bio Planet Flocons d'épeautre 600
g BIO - BIO PLANET 600 g
15,80zł/kg

prix: 9,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-27
PRIX RÉDUIT -10%
Melvit Melvit Otręby gryczane Melvit Melvit Otręby gryczane
200 g
25,05zł/kg

prix: 5,01 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-09
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5