Melvit
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-25

pojemność

cena za kilogram

24,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827022469

5906827022469

prix: 4,85 zł

4.85 PLN 2027-01-25 NewCondition
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
PRIX RÉDUIT -10%
Melvit Melvit Otręby gryczane Melvit Melvit Otręby gryczane
200 g
25,05zł/kg

prix: 5,01 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-09
Melvit Melvit d'avoine 200 g Melvit Melvit d'avoine 200 g
200 g
19,95zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-04-13
Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Bio Planet son épeautre Bio Planet son épeautre
150 g
31,73zł/kg

prix: 4,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-11
Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO
PLANET 150 g
25,93zł/kg

prix: 3,89 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-17
Bio Planet gruau son BIO 300 g Bio Planet gruau son BIO 300 g
- BIO PLANET 300 g
27,27zł/kg

prix: 8,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-30
Bio Planet Flocons d'épeautre 600 Bio Planet Flocons d'épeautre 600
g BIO - BIO PLANET 600 g
15,80zł/kg

prix: 9,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-27
Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
Melvit 0,5 kg 500 g
9,98zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2031-07-05
Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-07
Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
400 g
8,38zł/kg

prix: 3,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-03
Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
400 g
9,35zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-27
Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
blanc 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-07-11
Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
torréfié 400 g
13,33zł/kg

prix: 5,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-17
Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
1 kg
11,00zł/kg

prix: 11 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5