sauce tartare

Roleski
43sauce tartare

Sos Tatarski to jeden z najpopularniejszych sosów zimnych, wytwarzany na bazie majonezu z dodatkiem drobno posiekanych warzyw. Lekko ostry smak nadają mu korniszony oraz tradycyjne przyprawy. Produkt o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3, wolny od GMO. Nie zawiera konserwantów.

Jest idealnym dodatkiem do wędlin, mięs serwowanych na zimno, pasztetów, gotowanych jaj i ryb. Nieodłączny towarzysz świątecznych przysmaków. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sos Tatarski został wyróżniony przez polskich kupców w konkursie „Złoty Paragon 2012”.

sauce tartaresauce tartare
pojemność netto

pojemność netto

240 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-23

pojemność

cena za litr

29,13 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044014037

5901044014037

prix: 6,99 zł

acheter 6 szt. pour 6.89 zł/szt
6.99 PLN 2027-04-23 NewCondition

Olej rzepakowy (53%), woda, pieczarka marynowana, żółtko jaja kurzego (5,7%), cukier, ocet spirytusowy , ogórek konserwowy, cebula konserwowa, skrobia modyfikowana, sól, szczypiorek suszony (0,3%), gorczyca, aromaty naturalne, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 2139 kJ/519 kcal

Tłuszcz 55 g

- w tym kasy tłuszczowe nasycone 4,2 g

Węglowodany 5,7 g

- w tym cukry 4,1 g

Białko 1,0 g

Sól 1,1 g


Sos Tatarski to jeden z najpopularniejszych sosów zimnych, wytwarzany na bazie majonezu z dodatkiem drobno posiekanych warzyw. Lekko ostry smak nadają mu korniszony oraz tradycyjne przyprawy. Produkt o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3, wolny od GMO. Nie zawiera konserwantów.

Jest idealnym dodatkiem do wędlin, mięs serwowanych na zimno, pasztetów, gotowanych jaj i ryb. Nieodłączny towarzysz świątecznych przysmaków. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sos Tatarski został wyróżniony przez polskich kupców w konkursie „Złoty Paragon 2012”.


marque:

Roleski


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
    date d'expiration 2027-03-12
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
    date d'expiration 2027-03-04
    Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
    - amer 500 g
    17,16zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Winiary sauces Winiary pour chaque Winiary sauces Winiary pour chaque
    jour de la sauce barbecue délicate 35 g 35 g
    106,29zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-06-30
    Roleski Roleski Sos do Steków Roleski Roleski Sos do Steków
    i Burgerów 370 g
    19,62zł/kg

    prix: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-05-28
    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-08-25
    Roleski moutarde française Roleski moutarde française
    175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-08-06
    Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-08-10
    Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-06-24
    Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-05-20
    Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-06-12
    Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
    polonais 175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-08-26
    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    prix: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-06-23
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5