Rolnik
21
Odkryj prawdziwie domowy smak Pulpetów w sosie pomidorowym Rolnik. To gotowy pomysł na pyszny i sycący obiad w tradycyjnej, polskiej oprawie. Apetyczne, wieprzowe kuleczki, skąpane w doskonale przyprawionym sosie na bazie dojrzałych pomidorów i marchewki, wyśmienicie smakują w połączeniu z tłuczonymi ziemniakami, makaronem spaghetti, kaszą gryczaną lub świeżym pieczywem. Idealnym dopełnieniem będzie wyrazista surówka warzywna lub buraczki Rolnik.
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-28

pojemność

cena za kilogram

13,98 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919052426

5900919052426

prix: 6,99 zł

6.99 PLN 2029-05-28 NewCondition
woda, pulpety 36 % [mięso z indyka 31,7 %, białko wieprzowe 28,9 %, woda, bułka tarta (mąka pszenna, drożdże, sól, woda), mieszanka przyprawowo-smakowa (przyprawy, sól, cukier, oleorezyny (w tym selera), proszek jajeczny], koncentrat pomidorowy 3,6 %, mieszanka przyprawowo-smakowa (cukier, sól, przyprawy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach: marchew, seler, cebula, por, pasternak, pietruszka, lubczyk; glukoza), mąka pszenna, skrobia modyfikowana, masło z mleka, cebula suszona
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna301 kJ / 72 kcal
Tłuszcz2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g
Węglowodany7,3 g
w tym cukry2,2 g
Błonnik1,0 g
Białko4,9 g
Sól1,0 g

Seler : Zawiera
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Odkryj prawdziwie domowy smak Pulpetów w sosie pomidorowym Rolnik. To gotowy pomysł na pyszny i sycący obiad w tradycyjnej, polskiej oprawie. Apetyczne, wieprzowe kuleczki, skąpane w doskonale przyprawionym sosie na bazie dojrzałych pomidorów i marchewki, wyśmienicie smakują w połączeniu z tłuczonymi ziemniakami, makaronem spaghetti, kaszą gryczaną lub świeżym pieczywem. Idealnym dopełnieniem będzie wyrazista surówka warzywna lub buraczki Rolnik.
Caractéristiques:danie wolne od: substancji konserwujących, glutaminianu monosodowego, mięsa oddzielonego mechanicznie, nowa jakość, naturalny smak!
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Pulpety w sosie pomidorowym. Konserwa sterylizowana z dodatkiem białka wieprzowego.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcyjnej w górnej części słoja. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozem. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 24 godzin.
Préparation et utilisation:Podawać na gorąco
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pamapol boulettes de viande à la Pamapol boulettes de viande à la
    sauce tomate 500 g
    16,68zł/kg

    prix: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    date d'expiration 2029-01-10
    Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
    date d'expiration 2028-01-30
    Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
    date d'expiration 2027-11-30
    Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
    date d'expiration 2028-01-31
    Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
    date d'expiration 2028-01-06
    Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
    sauce tomate 500 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    date d'expiration 2029-02-10
    Pamapol Les haricots et saucisse Pamapol Les haricots et saucisse
    au lard 500 g
    16,66zł/kg

    prix: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-01-22
    Bonduelle champignon Letcho doux Bonduelle champignon Letcho doux
    date d'expiration 2027-10-01
    Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
    l'épi 314 ml
    37,71zł/l

    prix: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-11
    Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
    Blueberry 314ml

    prix: 11,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-02-28
    Rolnik choucroute Rolnik choucroute
    850 g
    8,53zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-04-11
    Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
    350 g
    14,26zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-20
    Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
    650 g
    14,52zł/kg

    prix: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-13
    PRIX RÉDUIT -25%
    Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
    date d'expiration 2026-11-10
    Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
    315 ml
    17,27zł/l

    prix: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5